پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/02/27 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3506805 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 6498677
کد خبر : 401832 تاریخ ثبت : 1400/3/16 14:36 نظرات تایید شده : 1
هواشناسی: دما بالای 50 در استان ثبت می‌شود

خرماپزان بوشهر در بهار/ هشدار درباره ترددهای غیرضروری

خلیج فارس: هرچند احتمال کاهش ساعت کار یا تعطیلی ادارات استان به دلیل گرما وجود دارد، استانداری در این خصوص اطلاع رسانی نکرده است.

خلیج فارس: در آخرین فصل بهار، رکورد گرما در استان بوشهر ثبت خواهد شد و هم استانی ها روزهای گرم و اصطلاحا خرماپزان را تجربه می کنند.

به گزارش خلیج فارس؛ هواشناسی پیش بینی کرد که دمای هوا امروز و فردا در برخی نقاط خصوصا مناطقی که از سواحل فاصله دارند از ۵۰ درجه بیشتر شود.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: در شبانه روز گذشته در میان ۱۲ ایستگاه هواشناسی استان بوشهر برازجان با ۵۱.۶ درجه گرم‌ترین شهر استان بوده است همچنین ۹ ایستگاه دیگر نیز دمای ۴۰ تا ۴۹ را ثبت کردند.

به گفته هادی سالاری، از فردا شب تا پایان چهارشنبه نیز همه سواحل و فراساحل استان به تناوب مواج خواهد شد.

مسئولان هواشناسی و بهداشتی از شهروندان خصوصا بیماران خواسته اند از ترددهای غیرضروری در هوای آزاد خودداری کرده تا دچار مشکل نشوند.

هرچند احتمال کاهش ساعت کار یا تعطیلی ادارات استان در روز دوشنبه به دلیل گرما وجود دارد، هنوز در این خصوص از سوی استانداری اطلاع رسانی نشده است.

کلمات کلیدی خبر : هواشناسی گرما
خبر فوری