پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/02/27 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3933133 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 6930025
کد خبر : 401665 تاریخ ثبت : 1400/3/15 00:18 نظرات تایید شده : 0

چند نفر در بوشهر واجد شرایط رای هستند؟

خلیج فارس: رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر گفت: ۷۹۷ هزار نفر واجد شرایط رای در انتخابات ۲۸ اسفند هستند که ۱۸ هزار و ۴۳۸ نفر آنان برای نخستین بار می‌توانند در انتخابات شرکت کنند.

به گزارش خلیج فارس؛ محمدتقی ایرانی در جمع نمازگزاران شهرستان دشتستان در مصلا نماز جمعه برازجان مجریان و دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات در استان بوشهر را ۲۵ هزار نفر دانست و افزود: ۷۹۷ هزار نفر واجد شرایط رای در انتخابات ۲۸ اسفند هستند که ۱۸ هزار و ۴۳۸ نفر آنان برای نخستین بار می‌توانند در انتخابات شرکت کنند.

رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر، از پیش‌بینی ایجاد ۸۵۰ شعبه رای‌گیری در عرصه انتخابات ریاست جمهوری در استان بوشهر خبر داد و عنوان کرد: از این مراکز رای‌گیری ۶۴۸ شعبه ثابت و ۲۰۲ شعبه سیار است و در راستای انتخابات شورا‌های اسلامی شهر و روستا در استان بوشهر ۹۰۵ شعبه و صندوق تعیین شده که نسبت به دوره قبل ۷ درصد افزایش دارد.

ایرانی رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در برگزاری انتخابات ۲۸ خرداد را یک ضرورت دانست و گفت: در هر صندوق رای‌گیری اقلام بهداشتی برای پیشگیری از انتقال ویروس کرونا فراهم و آمادگی بالایی برای برگزاری انتخابات باشکوه با کمک مردم در ۲۸ خرداد فراهم است.

خبر فوری