پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/02/27 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3397496 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 6387283
کد خبر : 401664 تاریخ ثبت : 1400/3/14 20:17 نظرات تایید شده : 0

کرونا بلای جان ۷ بوشهری دیگر شد

خلیج فارس: دبیر ستاد مقابله با کرونا در بوشهر گفت: هفت نفر به تعداد فوتی‌های ناشی از کرونا در استان افزوده شدند و تعداد قربانیان به هزار و ۱۷۷ نفر رسید.

به گزارش خلیج فارس؛ سعید کشمیری تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان را  ۲۷۹ نفر اعلام کرد و افزود: در شبانه روز گذشته ۶۹ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند که از این تعداد ابتلای ۳۳ نفر به ویروس کرونا، قطعی است.

او با بیان اینکه در حال حاضر ۳۳ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه کرونا قرار دارند افزود: از مجموع موارد بستری در بخش‌های ویژه بیمارستان‌های استان بوشهر، ۲۱ نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند و تنفس آنان به وسیله دستگاه ادامه دارد.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر گفت: در روز ۱۴ خرداد، هفت نفر دیگر از هم استانی‌های ما به دلیل ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند تا مجموع موارد فوت شده کرونا در استان بوشهر در این تاریخ به عدد هزار و ۱۷۷ مورد افزایش یابد.

دکتر کشمیری جزئیات فوتی‌های کرونایی بوشهر در ۱۴ خرداد را چنین عنوان کرد: یک بانوی ۵۴ ساله با سابقه آسم، یک بانوی ۵۶ ساله با سابقه فشار خون بالا و یک بانوی ۶۸ ساله با سابقه فشار خون بالا، یک آقای ۴۰ ساله با سابقه تشنج، یک آقای ۶۹ ساله با فشار خون بالا، یک آقای ۷۹ ساله با دیابت و یک آقای ۸۱ ساله با سابقه فشار خون موارد فوتی کرونا در استان بوشهر بودند.

او افزود: در شبانه‌روز گذشته ۶۹ بیمار نیز باحال عمومی خوب از بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر عنوان کرد: از آغاز شیوع کرونا تاکنون ۴۴ هزار و ۳۴۸ نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.

خبر فوری