پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/02/27 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3737475 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 6732381
کد خبر : 401338 تاریخ ثبت : 1400/3/12 17:57 نظرات تایید شده : 0

۶۴۰ واحد مسکونی برای نیازمندان بوشهری ساخته می‌شود

خلیج فارس: مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: ساخت ۶۴۰ واحد مسکونی برای مددجویان این نهاد در استان آغاز شده و در مدت ۹ ماه به پایان می‌رسد.

به گزارش خلیج فارس؛ احمد لطفی در نشست هماهنگی اجرای ساخت واحد‌های مسکونی در بوشهر بیان کرد: ۶۴۰ واحد مسکونی با مشارکت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و بنیاد مستضعفان، برای مددجویان کمیته امداد در استان بوشهر ساخته می‌شود.

وی افزود: ساخت این واحد‌های از سوم خرداد در قالب یک برنامه مشارکتی بین این سه نهاد انقلابی آغاز شده و مسکن‌های ۵۰ متری با اولویت افراد فاقد مسکن و مسکن‌های غیرمقاوم ساخته و تحویل مددجویان می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر عنوان کرد: برای ساخت هر واحد ۵۰ متری، ۱۵۰ میلیون تومان هزینه می‌شود و بر اساس یک برنامه زمان بندی شده در هفته دفاع مقدس در ۳۱ شهریورماه، پنجم آذر در هفته بسیج و روز تأسیس کمیته امداد در ۱۴ اسفندماه، این واحد‌ها به مددجویان تحویل داده می‌شود.

لطفی بیان کرد: با توجه به اینکه از ابتدای امسال نزدیک به دو هزار واحد مسکونی نیز از محل تفاهم نامه‌های موجود با سازمان برنامه و بودجه، استانداری بوشهر، بنیاد مستضعفان، شورای راهبردی شرکت‌های پتروشیمی در پارس جنوبی، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و خیرین نیکوکار در حال ساخت است انتظار می‌رود تا پایان امسال بخش عمده‌ای از مشکلات خانواده‌های مددجویی به داشتن یک مسکن نوساز و مقاوم رفع شود.

منبع:خبرگزاری صداوسیما

کلمات کلیدی خبر : احمد لطفی کمیته امداد
خبر فوری