پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/02/27 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3522914 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 6515094
کد خبر : 401337 تاریخ ثبت : 1400/3/12 17:43 نظرات تایید شده : 0

سه بیمار کرونایی دیگر در بوشهر جان باختند

خلیج فارس: دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۶۷ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌ها بستری شدند و ۳ بیمار نیز جان باختند.

به گزارش خلیج فارس؛ دکتر سعید کشمیری بیان کرد: تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر امروز (چهارشنبه ۱۲ خرداد)، ۲۷۱ نفر است.

وی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ۶۷ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌ها بستری شده‌اند که از این تعداد ابتلای ۳۴ مورد به کرونا قطعی است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ادامه داد: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته ۶۹ بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند که از این تعداد ۴۹ نفر مثبت قطعی بوده‎اند.

وی با بیان اینکه هم اکنون ۳۶ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند عنوان کرد: از این مجموع ۱۴ نفرشان در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.

دکتر کشمیری از فوت سه بیمار کرونایی جدید خبر داد و گفت: موارد فوتی دو آقای ۸۸ و ۸۳ ساله با سابقه بیماری قلبی و کلیوی و یک خانم ۷۰ ساله  بدون سابقه بیماری بوده‌اند.

وی تعداد مبتلایان کرونا در استان را تا کنون ۴۳ هزار و ۸۳۶ نفر و تعداد فوتی‌ها را هزار و ۱۶۸ نفر عنوان کرد.

دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر تاکید کرد: با توجه به احتمال موج پنجم کرونا، هم استانی‌های عزیز تعطیلات روز‌های آتی را در منزل بگذرانند و از دورهمی و رفتن به مسافرت اجتناب کنند تا شاهد مرگ عزیزانمان نباشیم.

خبر فوری