پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/02/27 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3522716 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 6514898
کد خبر : 401290 تاریخ ثبت : 1400/3/12 11:15 نظرات تایید شده : 0

دعوت بدنساز بوشهری به اردوی تیم ملی

خلیج فارس: رئیس هیات بدن‎سازی و پرورش اندام استان بوشهر گفت: "پیام حسن‎‌نژاد" ورزشکار بوشهری برای حضور در مسابقات جهانی اسپانیا در رشته فیتنس به تیم ملی دعوت شد.

به گزارش خلیج فارس؛ روح الله نصرتی در گفت و گو با ایرنا افزود: بازی‌‎‏های جهانی فیتنس از هفتم تا سیزدهم تیرماه به میزبانی اسپانیا برگزار می‏‌شود.

ورزشکار بوشهری برای مسابقات جهانی فیتنس اسپانیا به تیم ملی دعوت شد

نصرتی اظهار داشت: حسن‌‏نژاد از ورزشکاران برجسته استان بوشهر است که تاکنون در میدان‏‌های معتبر ملی و بین المللی سابقه حضور دارد و می‌تواند نماینده شایسته‌‏ای برای استان بوشهر در رقابت‏‌های جهانی اسپانیا باشند.

وی افزود: در استان بوشهر ورزشکاران شایسته دیگری نیز از قابلیت لازم برای حضور در تیم ملی برخوردار بودند ولی در این دوره با تصمیم کادرفنی تنها پیام حسن نژاد توانست به تیم ملی راه یابد.

نصرتی اظهار داشت: هیات بدن سازی و پرورش اندام استان بوشهر رشد قابل توجهی در سال‏‎‌های اخیر آغاز کرده که اوج آن نیز با درخشش بوشهری‏‌ها در رقابت‌‏های قهرمانی کشور در کیش با دریافت مدال‎‌های رنگارنگ رقم خورد.

خبر فوری