پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/02/27 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 7723185 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 10884909
کد خبر : 400526 تاریخ ثبت : 1400/3/7 20:21 نظرات تایید شده : 1

کشف محموله پرنده بلبل خرما در بوشهر+عکس

خلیج فارس: فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: قفس حاوی تعدادی پرنده بلبل خرما در ترمینال شهرداری بندر بوشهر کشف و ضبط شد.

به گزارش خلیج فارس؛ سیداحسان موسوی بیان کرد: برابر اعلام همیاران محیط زیست مبنی بر تحویل یک قفس حاوی تعدادی پرنده بلبل خرما در ترمینال شهرداری بندر بوشهر و انتقال آن‌ها به مقصد استان خوزستان، موضوع در دستور کار این یگان قرار گرفت.

او افزود: در این راستا هماهنگی لازم با رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دشتستان صورت گرفت و موضوع با حوزه قضایی و کلانتری شهر آبپخش در میان گذاشته شد.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان بوشهر ادامه داد: به محض ورود اتوبوس به محل توقیف و پرندگان تحویلی که از نوع بچه بلبل خرما بودند کشف و ضبط شد.

موسوی عنوان کرد: پس از تنظیم و تکمیل صورتجلسه و اقدامات اولیه از سوی کلانتری نیرو‌های یگان حفاظت منطقه حفاظت شده حله مدارک به همراه متهمین را به مراجع قضایی در همان ساعات اولیه دلالت دادند که با دستور وی متهمین روانه زندان شدند.

کلمات کلیدی خبر : محیط زیست بلبل خرما
خبر فوری