پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/02/27 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3520407 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 6512525
کد خبر : 387144 تاریخ ثبت : 1399/12/21 13:07 نظرات تایید شده : 0

فیلم/ استرداد میلاد حاتمی؛ اتهام او چیست؟

خلیج فارس: رییس پلیس بین الملل ناجا اعلام کرد اتهام اصلی میلاد حاتمی اینفلوئنسر مشهور ساکن ترکیه که روز گذشته به کشور بازگردانده شد کلاهبرداری از نوجوانان بوده است.

به گزارش خلیج فارس به نقل از فرارو، "میلاد حاتم آبادی فراهانی" مشهور به میلاد حاتمی یکی از سردسته‌های بزرگ باندهای شرط‌بندی و قمار در ترکیه روز گذشته تحویل پلیس اینترپل ایران شد.

او در اینستاگرام از مهره های فعال مافیای شرط بندی بود و بیش از سه میلیون نفر دنبال کننده داشت.

حاتمی چندی پیش توسط پلیس ترکیه بازداشت شد. دلیل بازداشت او این بود که ویدئویی در اینستاگرام خود منتشر کرد که در آن، داخل خودروی پلیس استانبول در حال بازی با آژیر خودروی پلیس دیده می‌شد، این ویدئو موجب خشم مردم ترکیه در شبکه‌های اجتماعی شده است.

این در حالی بود که پلیس بین الملل ایران پیشتر برای او اعلان قرمز صادر کرده بود و پیگر دستگیری او بود.

پس از بازداشت حاتمی زمزمه‌های استرداد او به کشور مطرح شد.

بلاخره روز گذشته حاتمی به ایران برگردانده و تحویل مقامات قضایی شد.

امروز سردار شیرزاد رییس پلیس بین الملل درباره دلیل دستگیری و استرداد این متهم گفت: "میلاد حاتمی از مسیر سایت‌های قمار به کلاهبرداری و جرائم سازمانی می‌پرداخت. اغفال نوجوانان ۱۵ تا ۱۷ سال جرم اصلی حاتمی است."

او افزود: «به بهانه‌های مدلینگ و کسب ثروت، جوانان را جذب و از آنها کلاهبرداری و سوء استفاده میکرد. به همین دلیل برای او اعلان قرمز صادر شد.»

 

کلمات کلیدی خبر : میلاد حاتمی
خبر فوری