پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/02/27 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3165303 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 6150653
کد خبر : 291670 تاریخ ثبت : 1398/8/10 20:57 نظرات تایید شده : 3

شاهین همچنان تیم‌های لیگ برتری را از بحران خارج می‌کند!

خلیج فارس: ذوب‌آهن اصفهان با شکست شاهین بوشهر به اولین برد خود در لیگ نوزدهم دست یافت تا از بحران به وجود آمده به طور موقت عبور کند. ا

خلیج فارس: ذوب‌آهن اصفهان با شکست شاهین بوشهر در خانه به اولین برد خود در لیگ نوزدهم دست یافت تا از بحران به وجود آمده به طور موقت عبور کند. این دیدار با دو گل میلاد فخرالدینی و ارسلان مطهری به سود شاگردان منصوریان پایان یافت و این تیم هفت امتیازی شد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ در ادامه دیدار‌های هفته نهم لیگ برتر فوتبال، ورزشگاه فولادشهر اصفهان از ساعت ۱۸ امروز میزبان دیدار تیم‌های ذوب‌آهن و شاهین شهرداری بوشهر بود.

این دیدار با نتیجه ۲ بر صفر به سود سبزپوشان اصفهانی به پایان رسید تا شاگردان منصوریان به اولین برد خود در این فصل دست یابند.

حسن نجفی نیمه اول در دقیقه ۳۱ پنالتی عجیبی را به ذوب آهن تقدیم کرد تا میلاد فخرالدینی از روی نقطه پنالتی اولین گل دیدار را برای ذوب آهن به ثمر رساند و سبزپوشان نیمه اول را با همین نتیجه به پایان برساندند.

نیمه دوم ذوب‌آهن در ادامه فشارهای فراوان خود از سمت چپ توسط قاسم حدادی فر سانتری را به محوطه جریمه انجام داد که ارسلان مطهری در دقیقه ۷۲ با یک ضربه آکروباتیک زیبا تور دروازه را به لرزه درآورد و اختلاف را به دو رساند.

 ناکامی‌های اخیر ذوب‌آهن انتقادات تندی را متوجه منصوریان و کادر او کرده و باید به نوعی گفت که تقابل ذوب‌آهن با شاهین شهرداری‌ بوشهر، آخرین فرصت شاگردان منصوریان بود تا بتوانند با پیروزی در این دیدار، به روند ناکامی‌هایشان خاتمه بخشند.

ذوب آهن با این برد ۷ امتیازی شد و در رده چهاردهم باقی ماند. شاهین هم با یک امتیاز در رده شانزدهم باقی ماند.

تیم بوشهری جمعه آینده در خانه میزبان گل کهر سیرجان با مربیگری مجید جلالی می باشد. این درحالی است که با گذشت چندین هفته، تکلیف سرمربی شاهین مشخص نشده است.

خبر فوری