پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/02/27 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 16636233 تاریخ نمایش این آگهی : 1400/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 9421165
کد خبر : 431913 تاریخ ثبت : 1400/9/3 20:55 نظرات تایید شده : 6

درخواست عضو شورای شهر بوشهر از استاندار

خلیج فارس: عضو شورای شهر بوشهر خواستار حمایت استاندار بوشهر از نمایندگان استان در مسابقات لیگ دسته یک و دوم کشور شد.

به گزارش خلیج فارس؛ عبدالخالق برزگرزاده در نطق پیش از دستور خود در جلسه علنی شورا با اشاره به اینکه بهترین راه برای ایجاد شادابی و نشاط درجامعه ترویج ورزش است و ورزش نقش بسیار مهمی در کاهش آسیب های اجتماعی دارد گفت: در  استان بوشهر مردم از علاقمندان به فوتبال هستند  و درخشش استعدادهای درخشان ما در تیم ملی و لیگ برتر نمونه بارز نقش و جایگاه مهم فوتبال ما است.

وی افزود: چهار تیم شاهین، ایران جوان، پارس جم و شاهین عامری به عنوان نمایندگان استان در مسابقات کشوری حضور دارند که شرایط آنها مناسب نیست و سه تیم ما در لیگ دسته یک و دو اگر شرایط اینگونه ادامه پیدا کند در آخر فصل باید شاهد سقوط آنها باشیم که این ضربه بدی به جایگاه فوتبال استان است. 

برزگرزاده خاطرنشان کرد: از جناب محمدی زاده استاندار محترم درخواست داریم در کنار کارهای عمرانی، در حوزه فرهنگ و ورزش نگاه حمایتی جدی به نمایندگان استان داشته باشند. این استان با وجود این همه ظرفیت های اقتصادی نباید شاهد باشیم نمایندگان آن در آخر فصل سقوط کنند این ضربه جدی به فوتبال و ورزش  استان است.

وی خاطرنشان کرد: از همکاران در شورا و شهرداری تقاضا دارم در حالی که اشاره به مسئولیت اجتماعی سایر دستگاهها داریم به مسئولیت اجتماعی خود هم توجه کنیم و نگذاریم شاهین و ایران جوان دو تیم قدیمی فوتبال بوشهر از لیگ دسته یک و دوم سقوط کنند.

برزگرزاده زاده در پایان گفت: ورزش دوستان انتظار دارند همانطور که در استانهای دیگر صنایع آنها از ورزش استانهای خود حمایت می کنند در این استان هم با وجود صنایع عظیم نفت و گاز آنها به مسئولیت اجتماعی خود در زمینه حمایت از ورزش عمل کنند.

خبر فوری