پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/02/27 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 7760559 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 10922374
کد خبر : 408640 تاریخ ثبت : 1400/4/30 13:42 نظرات تایید شده : 3

بازداشت سومین عضو شورای شهر برازجان

خلیج فارس: دو هفته پیش نیز دو عضو شورای شهر برازجان به همراه شهردار شنبه شهرستان دشتی با حکم قضایی بازداشت و تحویل اداره کل اطلاعات شدند.

خلیج فارس: شورای شهر برازجان 7 عضو دارد که سومین عضو آن نیز بازداشت شد.

به گزارش خلیج فارس؛ دادستان دشتستان بازداشت یکی دیگر از اعضای شورای شهر برازجان به اتهام تخلفات مالی را تایید کرد.

یاسر حیدری در گفتگو با فارس اظهار داشت: با هوشیاری و اقدامات اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) یکی دیگر از اعضای شورای شهر برازجان در پی تخلفات مالی به طور موقت بازداشت شد اما دو عضو دیگر که در هفته‌های گذشته بازداشت شده بودند به طور موقت و با قید وثیقه آزاد شدند.

حیدری ادامه داد: پرونده این عضو بازداشت شده شورا نیز جداگانه است و در ادامه برخورد و مبارزه با مفسدین در دستگاه های ادای و اجرایی شهرستان ادامه خواهد داشت.

دادستان دشتستان خاطر نشان کرد: رسانه‌ها و کانال‌های خبری وگروه‌های مجازی از ذکر اتهامات بی پایه و اساس غیر از موضوع پرونده خودداری و حیثیت افراد را خدشه دار ننمایند، در صورت انتشار اخبار غیر مرتبط و غیر واقع مورد تعقیب قضایی قرار خواهند گرفت.

شایان ذکر است 16 تیرماه سالجاری نیز دو عضو شورای شهر برازجان به همراه شهردار شنبه شهرستان دشتی با حکم قضایی بازداشت و تحویل اداره کل اطلاعات شدند.

در شهریور سال گذشته نیز 6 عضو شورای شهر بوشهر بازداشت و از ادامه کار تعلیق شدند، هرچند هنوز درباره اتهامات آنها توضیح رسمی ارائه نشده و دادگاه رسیدگی به اتهامات برگزار نگردیده است.

در این زمینه
یک شهردار و 2 عضو شورای شهر در استان بوشهر بازداشت شدند

خبر فوری