پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21672119 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20036451
کد خبر : 99616 تاریخ ثبت : 1395/3/1 12:52 نظرات تایید شده : 0

تیونینگ یک نسل اولی!+تصاویر

خلیج فارس: کامارو یکی از محبوب ترین برندهای خودرویی ثبت شده طی تاریخ محسوب می شود. نسل های مختلف این خودرو در دوران مختلف میلیون ها مشتاق و هوادار داشته است و البته آنچنان جاودانه شده که خیلی ها هنوز هم یک نمونه بازسازی شده دهه 60 یا 70 آنرا به لوکس ترین سوپراسپرت های روز ترجیح می دهند.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از پول نیوز؛ در میان 5 نسل مختلف شوورلت کامارو که تا به امروز تولید شده، نسل اول آن جایگاه ویژه و متمایزی دارد؛ نسلی که ازسال 1967 تا پایان سال 1969 تولید شد. این محبوبیت باعث شده تا هنوز هم بروزرسانی آن آرزوی بسیاری از گاراژهای شخصی باشد. با این توضیحات مشخص است که ما هم برای امروز با نمایشی سروکار خواهیم داشت که یک نسل اولی نقش اصلی آنرا برعهده دارد.

تلاش شده تا پلتفرم اصلی بدون کمترین تغییراتی حفظ شود تا روح اصیل یک کاماروی 69 را با خود همراه داشته باشد. با انتخاب رنگ خاکستری به عنوان تم اصلی احتیاج به یک مکمل احساس می شود تا سردی ذات این رنگ را جبران کند. اینجاست که رینگ های طلایی برند مطرح ویل وود با اندازه 14 اینچ و ابعاد مختلف در محور جلو و عقب وارد میدان شده و زیبایی کم نظیری را در این پروژه به نمایش می گذارد. در قسمت های مختلف بدنه و تزئینات داخل کابین نیز از رنگ طلایی به عنوان رنگ مکمل استفاده شده که این انتخاب کاملا موفق و موثر به نظر می رسد. طراحی کلاسیک داخل اتاق از تودوزی چرم طوسی گرفته تا آمپر سفید طلایی آن بسیار چشم نواز است. براساس اطلاعات ارائه شده توسط تیونر، تزئینات چرمی داخل خودرو همگی از نوع بسیار مرغوب ایتالیایی است که در کنار استیل صیقلی و آلومنیوم جادویی به نظر می رسند.

و اما جذاب ترین قسمت داستان؛ در بخش موتور از یک تپنده ال اس ایکس 427 اینپی استفاده شده که در همراهی با توربوشارز دوقلو شرکت نلسون ریسینگ تا 1230 اسب بخار خروجی دارد.

تیونینگ یک نسل اولی!(+عکس)

تیونینگ یک نسل اولی!(+عکس)

تیونینگ یک نسل اولی!(+عکس)

تیونینگ یک نسل اولی!(+عکس)
تیونینگ یک نسل اولی!(+عکس)

تیونینگ یک نسل اولی!(+عکس)

تیونینگ یک نسل اولی!(+عکس)

کلمات کلیدی خبر : تیونینگ خودرو
-->