پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 9359567 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/10/09 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2610344
کد خبر : 99373 تاریخ ثبت : 1395/2/30 09:55 نظرات تایید شده : 0

معارض شخصی مانع بهسازی جاده مرگ در دیر

خلیج فارس: رییس شورای اسلامی بندر دیّر در جمع اهالی محله شهید صدوقی گفت: از بدو آغاز به کار شورای چهارم بنا را بر حل مشکل اصلی مردم یعنی آسفالت کوچه ها گذاشتیم.

به گزارش «خلیج فارس»؛ رجب شعرانی با بیان اینکه در دوره های گذشته شاید نزدیک به ۱۰۰ هزار مترمربع آسفالت خیابان ها و کوچه ها انجام شده باشد؛ افزود: در اولین مناقصه در زمان شورای چهارم ۶۸ هزار مترمربع آسفالت انجام گرفت و نمونه بارز آن کوی جانبازان است که نه زمستان و نه تابستان قابل تردد نبود.

وی اضافه کرد: تلاش کردیم طی این سال ها زبان گویای شهروندان و منتقل کننده مشکلات آنها به مسئولان باشیم.

این مسئول تصریح نمود: اولویت اصلی شورا و شهرداری آسفالت بلوارهای مواصلاتی نظیر بلوار معلم و خیابان های شهید خالدی و خیابان ساحلی است که بیشتر مردم در آنجا تردد دارند.

شعرانی با اشاره به کمبود اعتبار برای اجرای پروژه ها اظهار داشت: سال گذشته بودجه عمرانی شهرداری ۲۰ میلیارد ریال بود که تنها ۳۸۰۰۰ متر مربع آسفالت می توانست اجرا شود اما با این حال ما ۱۰۰ هزار متر مربع آسفالت اجرا کردیم که هنوز پول پیمانکاران پرداخت نشده است.

وی در خصوص بازارچه ماهی و میگو دیّر نیز گفت: بازارچه ماهی و میگو در سوله ای که شیلات در اختیار شهرداری گذاشته احداث و در کنار آن یک مرکز مرکز خرید شامل بازار میوه و تره بار و هایپرمارکت نیز احداث می شود.

رئیس شورای اسلامی بندر دیّر با بیان اینکه از ابتدای شورای چهارم تاکنون اجازه تبدیل فضای سبز به مسکونی داده نشده است عنوان کرد: با اجرای ۳ هکتار فضای سبز و پارک جدید از روبروی بازارچه ماهی و میگو فعلی تا المان لک لک سرانه فضای سبز به ۷ متر خواهد رسید.

رجب شعرانی با اشاره به دغدغه شهروندان نسبت به اجرای پروژه ورودی غربی تا امامزاده شاه ابوالقاسم تصریح کرد: قرارداد اجرای این پروژه بسته شده اما متأسفانه بدلیل اینکه ابتدای ورودی غربی(فلکه غربی) دارای معارض شخصی است که حتی با واگذاری امتیازات و دیگر پیشنهادات حاضر به مصالحه با شهرداری نیست این پروژه که برای اجرایی شدن آن تلاش های زیادی صورت گرفته همچنان بر زمین مانده است.

وی در پایان گفت: احداث بازارچه ته لنجی از دیگر برنامه های شورا و شهرداری در آینده می باشد.

منبع: مطاف 24

 

کلمات کلیدی خبر : رجب شعرانی دیر
-->