پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 8818517 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/10/09 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2071855
کد خبر : 98579 تاریخ ثبت : 1395/2/25 09:12 نظرات تایید شده : 0

مدیرکل ارشاد: آرامش جامعه مدیون فداکاری جانبازان است

خلیج فارس:  مدیر کل فرهنگ و ارشاد استان بوشهرگفت: آرامش و امنیت امروز جامعه مدیون فداکاری جانبازان و خانواده معظم آنهاست.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ حمیده ماحوزی در دیدار با جانباز عبدالحسین رویا کارمند اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیر افزود: کارمندان جانباز با دلسوزی بیشتر به مسئولیت خود عمل می کنند.

وی اظهارداشت: ما مسئولان باید بیشتر خدمت جانبازان برسیم و برای خدمتگزاری به مردم از دیدار با آنان قوت قلب بگیریم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: جانبازان شهدای زنده و سند افتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به شمار می روند و امروز ملت و همه مسئولان باید تکریم و تجلیل از آنان را فراموش نکنند.

فرمانداردیر اظهارکرد: امروز همه ما وظیفه داریم از خانواده های شهدا، جانبازان و آزادگان تجلیل کنیم زیرا هرچه داریم از فداکاری آنان است.

حمزه اعتماد افزود: حمایت مقام معظم رهبری و مردم ایران بویژه خانواده معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان از تیم مذاکرات هسته ای، دشمنان را از اهداف پلید خود ناامید کرد.

وی ضمن قدردانی از تلاش فعال اداره ارشاد دیر دربرنامه های فرهنگی و دینی اظهارداشت: اداره ارشاد دیر در برنامه های امور فرهنگی و هنری فعال و پویاست.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد دیرگفت: هدف از این دیدار ارج گذاری به فداکاری جانبازان هشت سال دفاع مقدس است.

غلامرضا ناطقی پور افزود: جانباز عبدالحسین رویا کارمندی پرتلاش، دلسوز، متعهد است که درکارها صبور و با حوصله برخورد می کند.

در این آیین از عبدالحسین رویا با لوح سپاس و هدایایی قدردانی شد.

-->