پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 4098700 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 9238154
کد خبر : 96453 تاریخ ثبت : 1395/2/11 09:19 نظرات تایید شده : 0

کدام نامزدها به مجلس راه یافتند؟ +جدول

خلیج فارس: دور دوم انتخابات مجلس، دهم ارديبهشت در 56حوزه برای گزينش 69 نماينده بين 138 نفر از راه‌يافتگان به دور دوم برگزار می‌شود.این رقابت میان 41 داوطلب اصلاح‌طلب، 57 نماینده اصولگرا،4 نامزداعتدال‌گرا، 36 نامزدمستقل انجام می‌شود.
 

نامزدهای منتخب دور دوم انتخابات

 

استان آذربایجان شرقی

نام حوزه های انتخابیه

تعداد کرسی مجلس

اصولگرا

اصلاح‌طلب

مستقل

  تبریز و آذرشهر و اسکو

۴

 محمدحسین فرهنگی

محمداسماعیل سعیدی
زهرا ساعی

شهاب‌الدین بی‌مقدار

 

 

  اهر و هریس

۱

  بیت‌اله عبدالهی  

  سراب

۱

    داوودی

  شبستر

۱

   معصومه آقاپور  

  مراغه و عجب شیر

۱

 محمدعلی حسین‌زاده    

  مرند و جلفا

۱

  محمد حسن نژاد

 

  استان آذربایجان غربی

  ارومیه

۲

  هادی بهادری  روح الله حضرت پور

  سلماس

۱

   شهروز برزگر کاشانی  

  میاندوآب و شاهین دژ و تکاب

۲

 جهانبخش محبی نیا  

   

استان اردبیل

  اردبیل و نمین و نیر

۱

  محمد فیضی

  

  پارس آباد و بیله سوار

۱

  شکور پورحسین شقلان

 

  استان اصفهان

  سمیرم

۱

  اصغر سلیمی

   

  شهرضا و دهاقان

۱

  سمیه محمودی

  

  استان ایلام

  ایلام و ایوان و شیروان و چرداول و مهران

۲

  

جلال میرزایی  سلام امینی

  دهلران و دره شهر و آبدانان

۱

شادمهر کاظم زاده

 

 

  استان تهران

  دماوند و فیروزکوه

۱

  قاسم میرزایی  

  رباط کریم

۱

 نوروزی    

  شهریار

۱

  محمد محمودی  

  استان چهارمحال و بختیاری

  اردل و فارسان و کوهرنگ و کیار

۱

  علی کاظمی  

  بروجن

۱

    خدیجه ربیعی

  استان خراسان رضوی

  تربت حیدریه و مه و لات

۱

    سعید باستانی

 

  استان خوزستان

  اهواز

۳

   جواد کاظم نسب

همایون یوسفی

علی ساری

 
 

  آبادان

۱

 غلامرضا شرفی  

 

 

  ایذه و باغملک

۱

     هدایت‌الله خادمی

  بندر ماهشهر و امیدیه و هندیجان

۱

     علی‌گلمرادی

  بهبهان

۱

      حبیب‌الله کشت‌زر

  مسجد سلیمان و لالی و هفتگل و اندیکا

۱

   علی عسگر ظاهری  

  استان زنجان

  زنجان و طارم

۲

 علی وقف چی 

سید افضل موسوی  

  ابهر و خرمدره

۱

      محمد عزیزی

  خدابنده (قیدار)

۱

   احمد بیگدلی  

استان  فارس

  شیراز

۱

   علی اکبری  

  نی ریز و استهبان

۱

 فرهاد طهماسبی    

  داراب و زرین دشت

۱

 محمدجواد عسگری    

  ممسنی (نورآباد)

۱

   مسعود گودرزی  

  استان کردستان

  سنندج و دیواندره و کامیاران

۱

 سید احسن علوی    

  مریوان و سروآباد

۱

     منصور مرادی

  استان کرمانشاه

  کرمانشاه

۱

   احمد صفری

   

  سنقر

۱

سید جواد حسینی کیا  

   

  استان گلستان

  گرگان و آق قلا

۲

  نورمحمد تربتی نژاد

نبی هزار جریبی
 

  کردکوی و ترکمن و بندر گز

۱

   رامین نورقلی‌پور  

  مینودشت و کلاله

۱

سید نجیب حسینی    

  استان گیلان

  رشت

۲

 جبار کوچکی نژاد  محمد صادق حسنی‌  

  رودبار

۱

   منوچهر جمالی  

  استان لرستان

  خرم آباد و دوره

۲

 محمدرضا ملک‌شاهی‌راد  محمد بیرانوندی  

  بروجرد

۲

 علاالدین بروجردی

عباس گودرزی
   

  درود و ازنا

۱

     مجید کیانپور

  استان مازندران

  بابل

۱

 

   حسین نیازآذری

  قائم شهر و سوادکوه و جویبار

۱

 سید علی ادیانی راد    

  استان مرکزی

  اراک و کمیجان و خنداب

۱

  سیدمهدی مقدسی  

  ساوه و زرندیه

۱

  محمدرضا منصوری  

  شازند

۱

   علی ابراهیمی  

  استان هرمزگان

  بندر لنگه و بستک و پارسیان

۱

  خالد زمزم نژاد

   

  استان همدان

  رزن

۱

   حسن لطفی

   

  ملایر

۱

 احد آزادی‌خواه  

   

  استان یزد

  مهریز و بافق و ابرکوه و خاتم

۱

   

صباغیان  


lمنبع: فرارو





کلمات کلیدی خبر : انتخابات مجلس نتایج
-->