پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/13 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1329049 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2322477
کد خبر : 92666 تاریخ ثبت : 1395/1/18 12:42 نظرات تایید شده : 0

چاپ سومین کتاب معلم بردخونی

خبرگزاری فارس: چاپ سومین کتاب معلم بردخونیخلیج فارس: رئیس اداره آموزش‌ و پرورش منطقه بردخون گفت: سومین کتاب ماشاالله زارعی فرهنگی اهل بردخون به نام ساختار و تلفظ در انگلیسی چاپ و منتشر شد.

به گزارش«خلیج فارس»؛ عباس جمالی‌فرد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بوشهر افزود: سومین کتاب ماشاالله زارعی فرهنگی اهل بردخون به نام ساختار و تلفظ در انگلیسی چاپ و منتشر شد.

وی بیان کرد: ماشاالله زارعی دبیر زبان انگلیسی مدارس متوسطه منطقه بردخون و مدرس دانشگاه است که این کتاب را در اسفند 94 توسط انتشارات آیین محمود قم چاپ و منتشر کرده است.

وی اضافه کرد: در این کتاب کاربردی به سه موضوع مهم که مورد نیاز دانش‌آموزان و دانشجویان و دبیران انگلیسی و علاقه‌مندان به زبان انگلیسی است، پرداخته‌ شده است.

جمالی فرد ادامه داد: نویسنده در ابتدای کتاب به چگونگی تلفظ حروف الفبا پرداخته و به جایگاه حروف الفبای انگلیسی اشاره‌ کرده و نحوه تلفظ هرکدام را در جایگاه‌های خاص خود مورد بررسی قرار داده است.

رئیس اداره آموزش‌ و پرورش منطقه بردخون تصریح کرد: در قسمت دوم کتاب به تفاوت‌های تلفظی بین انگلیسی بریتانیایی و انگلیسی آمریکایی پرداخته و در قسمت پایانی کتاب به ساختار و گرامرهای مورد نیاز دانش‌آموزان پرداخته و تمامی نکات گرامری را به زبان ساده توضیح و شرح داده و با مثال‌هایی روشن مطالب را برای فراگیران زبان انگلیسی آسان کرده است.

دبیر شورای آموزش‌ و پرورش منطقه بردخون خاطرنشان کرد: این کتاب در انتشارات دانشگاه‌های آزاد دیر و علمی کاربردی کنگان و مراکز فرهنگی و نوشت‌افزار منطقه بردخون جهت فروش ارائه می‌شود.

این نویسنده پیش از این دو کتاب به نام  آموزش گرامر زبان انگلیسی و 300 نکته کاربردی در انگلیسی  چاپ و منتشر کرده است.

*راهیابی هنرجویان منطقه بردخون به مسابقات کشوری

معاون آموزشی اداره آموزش‌ و پرورش بردخون نیز در حاشیه نشست مدیران مدارس منطقه بردخون اظهار داشت: دو نفر از هنرجویان منطقه بردخون به مرحله کشوری مسابقات علمی کاربردی راه یافتند.

ظهیر محمودی افزود: مطهره شهبازفر و سمانه مغدانی از هنرجویان هنرستان دخترانه کاردانش شهیده قائدی شهر بردخون پس از موفقیت در مسابقات منطقه‌ای و استانی به مرحله کشوری مسابقات علمی کاربردی راه یافتند تا در این مرحله به رقابت بپردازند.

محمودی اضافه کرد: مسابقات علمی کاربردی به‌منظور ارتقای سطح علمی و مهارتی هنرستان‌های کاردانش کشور هرساله به‌صورت آزمون تئوری و عملی بین هنرجویان این مدارس برگزار می‌شود.

معاون آموزشی اداره آموزش‌ و پرورش منطقه بردخون ادامه داد: این مسابقات در سه مرحله منطقه‌ای، استانی و کشوری برگزار می‌شود که هنرجویان منطقه بردخون مقام‌های دوم و چهارم این مسابقات را کسب کردند و به مرحله کشوری راه یافتند.

یادآور می‌شود بخش تئوری مرحله کشوری مسابقات علمی کاربردی ششم اردیبهشت 95 به‌صورت هماهنگ در مراکز استان‌ها برگزار می‌شود.