پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21971453 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20335317
کد خبر : 91185 تاریخ ثبت : 1395/1/8 10:26 نظرات تایید شده : 1

فرماندار دشتستان: مردم و مسئولان موظف به تحقق شعار سال هستند

خلیج فارس: فرماندار دشتستان گفت: همه مردم و مسئولان موظف به تحقق شعار نامگذاری شده سال توسط رهبر معظم انقلاب هستند.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از روابط عمومی فرمانداری دشتستان؛ روز یکشنبه ارسلان زارع اعلام کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی شعار امسال را به نام اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نامگذاری کرده اند که همه باید در راستای تحقق منویات معظم له اهتمام ورزند و زمینه تحقق اقتصاد مقاومتی را فراهم کنند.

فرماندار دشتستان اضافه کرد: دشتستان دارای پتانسیل و ظرفیت بسیار بالایی است و مسئولان این شهرستان از ابتدای سال جاری در راستای عملیاتی شدن اقتصاد مقاومتی گام برداشته اند.

زارع با اشاره به حضور گسترده مهمانان نوروزی و گردشگران داخلی و خارجی در بخش های شش گانه دشتستان در تعطیلات نوروزی گفت: دشتستان بیش از 170 مکان تاریخی و گردشگری دارد و تمهیدات لازم برای اسکان و پذیرایی از مهمانان نوروزی اندیشیده شده است.

وی یادآور شد: در شهرهای 9 گانه و همچنین در تعدادی از روستاهای گردشگرپذیر نیز شاهد حضور مهمانان نوروزی هستیم و امیدواریم بتوانیم در تمام ایام سال نیز این روند را تداوم ببخشیم.

فرماندار دشتستان گفت: از ابتدای تعطیلات نوروزی تا امروز بیش از 95 هزار و 105 گردشگر و مهمان نوروزی در اماکن اقامتی و مدارس و تفرجگاه ها اسکان یافته اند.

منبع: ایرنا

 

-->