پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 32308301 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 51601552
کد خبر : 89652 تاریخ ثبت : 1394/12/22 20:52 نظرات تایید شده : 0

شورای نگهبان صحت انتخابات 54 حوزه را بررسی کرد

خلیج فارس: سخنگوی شورای نگهبان از بررسی صحت انتخابات 54 حوزه انتخاباتی خبر داد و گفت: این کار در جلسه امروز(شنبه) انجام گرفت و نتیجه نهایی را تا پایان مهلت رسیدگی اعلام می کنیم.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل ازایرنا؛ نجات الله ابراهیمیان درباره نتایج جلسه امروز -شنبه- این شورا نسبت به بررسی شکایت های انتخاباتی واصله به شورای نگهبان گفت:در این جلسه صحت انتخابات در 54 حوزه انتخابیه را مورد بررسی قرار دادیم و انشاالله نتیجه نهایی را تا پایان مهلت رسیدگی اعلام می کنیم.

وی درباره این موضوع که مهلت رسیدگی به شکایت های انتخاباتی چه زمانی است؟ گفت: تلاش می کنیم تا پایان سال جاری و آخرین روز اسفندماه، نتیجه نهایی تمام حوزه های انتخابیه را اعلام کنیم.

این صحبت های سخنگوی شورای نگهبان در حالی مطرح شد که عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور امروز در نشست استانداران سراسر کشور در بخش هایی از سخنان خویش اظهار داشت:

 آنچه به عنوان نتیجه نهایی در انتخابات اعلام شد مورد تایید هیات های اجرایی و نظارت بود؛هیچ گونه تغییری در رسیدگی به شکایات نداشتیم و این دال بر این است که کار مشترکا پیش رفت و باید شورای نگهبان کار تایید صحت انتخابات را انجام دهد، مردم نگرانند و تحریک و تهییج هایی صورت می گیرد که اعلام تایید صحت انتخابات شادی مردم را به دنبال دارد.