پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 32308026 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 51601277
کد خبر : 87906 تاریخ ثبت : 1394/12/10 16:35 نظرات تایید شده : 1

حاشیه‌های مجلس؛ از خوشحالی نمایندگان پیروز تا گفتگوی پایداری‌ها با حداد عادل

خلیج فارس: جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی در حالی برگزار شد که نمایندگانی که به مجلس دهم راه یافته اند شادی خود را پنهان نمی کردند.


به گزارش«خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس با 196 نماینده آغاز به کار کرد یعنی 94 تن از نمایندگان حضور نداشتند.

** نمایندگانی که در انتخابات هفتم اسفند به مجلس دهم راه یافته اند یکدیگر را در آغوش گرفته و این انتخاب مجدد را به هم تبریک می گفتند. اما غالب نمایندگانی که به مجلس بعدی راه نیافته اند به آرامی در گوشه ای نشسته و نظاره گر این شادی بودند.

** علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی در ابتدای جلسه ، حضور پرشور مردم در انتخابات را تبریک گفت و تاکید کرد: حضور یکپارچه مردم وزن ایران را در جایگاه بین المللی بالا برد.

** بازار دیده بوسی و عکس گرفتن نمایندگان مجددا راه یافته به مجلس، در جلسه علنی امروز مجلس داغ داغ بود. این نمایندگان به شکل دسته جمعی در برابر جایگاه خبرنگاران می ایستادند و عکس یادگاری می گرفتند. علی مطهری، غلامعلی جعفرزاده، غلامرضا تاجگردون، ابراهیم بای سلامی، بهروز نعمتی، کمال علیپور، محمدرضا تابش و تعداد دیگری از نمایندگان از این جمله بودند.

** غلامعلی حداد عادل، احمد توکلی، مرتضی آقای تهرانی، حسین طلا، علی اصغر زارعی و دیگر نمایندگان راه نیافته به مجلس دهم نیز امروز در این جلسه حضور داشتند.

** چهارپایه کنار صندلی غلامعلی حداد عادل هر چند لحظه یکبار پر و خالی می شد و اعضای جبهه پایداری نزد وی آمده و با سرلیست ائتلاف اصولگرایان گفت و شنود می کردند.

اعضا جبهه پایداری که در انتخابات مجلس دهم نتوانستند از تهران کرسی ای از مجلس را به دست آورند گوشه و کنار مجلس با یگدیگر خوش وبش می کردند.

**بازار نشان دادن مطالب و عکس های گوشی نمایندگان به یکدیگر امروز داغ بود و نمایندگان گوشی های خود را به یکدیگر نشان می دادند و مطالب آن را مطالعه می کردند.

**علیرضا محجوب نماینده تهران برای دقایقی به سمت غلامعلی حداد عادل آمد و او را در آغوش گرفت و با وی خوش و بش کرد.


کلمات کلیدی خبر : مجلس انتخابات پایداری