پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 832509 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 5981584
کد خبر : 87501 تاریخ ثبت : 1394/12/7 13:12 نظرات تایید شده : 0

جانشین ستاد انتخابات بوشهر: مشارکت مردم بیشتر از قبل است

خلیج فارس: جانشین ستاد انتخابات استان بوشهرگفت:بررسی های میدانی و گزارش های دریافتی حاکی از استقبال پرشورتر مردم این استان پای صندوق های اخذ رای نسبت به دوره های گذشته است.

به گزارش «خلیج فارس»؛ سید اسماعیل موسوی روز جمعه درگفت وگو با ایرنا افزود:همه 695 شعبه اخذ رای پیش بینی شده دراستان بوشهر فعال و با اسقبال مردم روبرو شده است.
وی یادآورشد:مردم استان بوشهر از دقایق اولیه زمان رای گیری (ساعت هشت) در شعب اخذ رای حضور یافته اند تا به ندای رهبر معظم انقلاب ، دعوت رئیس جمهوری و درخواست های دیگر مسئولان برای شرکت در تعیین سرنوشت خود پاسخ مثبت دهند.

جانشین ستاد انتخابات استان بوشهر اظهارداشت: انتخابات در کمال آرامش و امنیت در استان بوشهر درحال انجام است .

موسوی ادامه داد: براساس ابلاغیه ستاد انتخابات کشور انتخابات از ساعت هشت صبح امروز آغاز و حداقل به مدت 10 ساعت ادامه خواهد داشت.

وی گفت: امید است مردم با اهتمام به فرصتی که نظام برای مشارکت آنان در تصمیم گیری تعیین سرنوشت خود قایل شده است با شرکت در انتخابات از این حق قانونی خود استفاده کنند.

موسوی افزود:تعرفه مورد نیاز شعب اخذ رای استان بوشهر تامین شده است و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

جانشین ستاد انتخابات استان بوشهر یادآورشد: از نامزدها و هواداران آنها دعوت می شود همانطور که در مهلت قانونی تبلیغاتی به باید ها و نبایدهای انتخاباتی توجه کردند در امروز نیز با همراهی و همکاری مسئولان ستاد انتخابات را در انجام این رسالت ملی یاری دهند.

از مجموع یک میلیون و 32 هزارو 949 نفر جمعیت استان بوشهر بیش از 691نفر واجد شرایط رای در این دوره از نتخابات هستند.

استان بوشهر دارای چهار کرسی نمایندگی در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و یک کرسی نمایندگی در پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری است.

براساس آخرین ترکیب موجود 38 نامزد برای انتخابات مجلس شورای اسلامی و دو نامزد خبرگان رهبری در استان بوشهر در این عرصه سرنوشت ساز حضور دارند.

 

کلمات کلیدی خبر : اسماعیل موسوی انتخابات