پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 32304964 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 51598218
کد خبر : 87459 تاریخ ثبت : 1394/12/7 08:25 نظرات تایید شده : 0

دعوت یک مدیرکل از بانوان برای شرکت پرشور و آگاهانه در انتخابات

http://news.ostb.ir/my_doc/ostb/Hossein%20Ostovar/deghan/1.JPGخلیج فارس: مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری بوشهر از بانوان استان بوشهر برای شرکت پرشور و آگاهانه در انتخابات هفتم اسفند دعوت کرد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر؛ فاطمه دهقانی با دعوت از بانوان استان بوشهر برای حضور در انتخابات هفتم اسفند اظهار داشت: زنان نیمی از سرمایه‌های انسانی این کشور را تشکیل می‌دهند و بدون شک بانوان در انتخابات پیش رو نقشی تاثیر گذار خواهند داشت، بویژه در شرایط پس از برجام که نشان داده شد سیاست دولت تدبیر و امید تعامل سازنده با دنیا است.

وی افزود: مجلسی که ملت ایران به آن رای خواهند داد مجلسی متعادل برای پیشرفت و توسعه کشور خواهد بود و امیدواریم سهم بانوان از کرسی‌هایی که در این مجلس  به دست خواهند گرفت بیش از دوران قبل باشد، زیرا معتقدیم مجلسی که از یک سو برآیند افکار و گرایش‌های متفاوت باشد و از سوی دیگر بانوان هم به نسبت جمعیتشان از کرسی‌ها مجلس سهم عادلانه‌ای را ببرند مطمئنا در تصویب قوانین و پیگیری امور موفق‌تر خواهد بود.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری بوشهر خاطرنشان کرد: بانوان ایران اسلامی همیشه در همه عرصه‌ها و صحنه‌ها حضور موثری داشته‌اند و حضور آنها در خیلی از زمینه‌ها نه تنها منفعل نبوده بلکه از نقشی راهبری هم برخوردار بوده‌اند.

دهقانی یادآور شد: مسئله‌ای که همیشه بعنوان یک چالش پیش روی زنان ما وجود داشته عدم تبدیل این حضور به شکلی نهادمند است که امیدواریم بانوان با حضور خود در انتخابات هفتم اسفند و رای به افراد صاحب اندیشه‌ای که حضور زن را در اجتماع یک فرصت می‌دانند نه یک تهدید، زمینه لازم را برای ایجاد و برقراری عدالت جنسیتی که از سیاست‌های دولت تدبیر و امید نیز هست فراهم کنند.

وی ابراز داشت: حضور مردان و زنان در انتخابات پیش رو سرنوشت ساز خواهد بود و بار دیگر مردم ایران نشان خواهند داد که راه دستیابی به توسعه و عدالت از صندوق‌های رای می‌گذرد زیرا انتخاب مجلسی همدل و همزبان با ملت نشان خواهند داد که مردم خواهان تعامل با دنیا هستند و مجلسی را می‌خواهند که از افراطی‌گری و تندروی پرهیز کنند.

 دهقانی افزود: بانوان ایرانی خواهان حضور نمایندگانی در مجلس هستند که در کنار آشنایی و شناخت منافع ملی و بین‌المللی در هنگام تصویب قوانین و لوایح مدافع زنان و پیگیر مطالبات این قشر بوده و با دغدغه‌های زن امروز و حقوق از دست رفته زن دیروز آشنا باشد و به تامین امنیت فردی و تحکیم بنیاد خانواده توجه داشته باشند.

وی عنوان کرد: بانوان خواستار نمایندگانی هستند که حضور زن در اجتماع و سیاست را امری مردانه تلقی نکند و به آنچه حقوق حقه زن ایرانی است آگاه باشند.