پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 32037695 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 51331304
کد خبر : 87338 تاریخ ثبت : 1394/12/6 09:40 نظرات تایید شده : 0

حضور مردم پای صندوق‌های رای از دشتستان تا عسلویه+جدول

انتخابات بوشهر خلیج فارس: شرایط لازم برای برگزاری انتخاباتی باشکوه و با حضور حداکثری مردم در استان بوشهر فراهم شده است و مردم این استان بار دیگر نشان می‌دهند که در همه صحنه‌ها حضور خواهند داشت.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از مهر؛ سعید رضایی: چند ساعت به برگزاری انتخابات باقی مانده است و به جرات می‌توان گفت که شور انتخاباتی سراسر کشور را فرا گرفته است و مردم کم کم تصمیم خود را برای انتخاب گزینه اصلح گرفته‌اند.

تبلیغات کاندیداهای مجلس خبرگان رهبری از ۲۲ بهمن‌ماه و تبلیغات کاندیداهای مجلس شورای اسلامی از ۲۹ بهمن‌ماه آغاز شد و از صبح پنجشنبه ششم اسفندماه سکوت تبلیغاتی آغاز می‌شود و تبلیغات تعطیل خواهد شد.

در استان بوشهر نیز شرایط برای برگزاری انتخاباتی باشکوه و با حضور حداکثری مردم در استان بوشهر فراهم شده است و همه دست‌اندرکاران انتخابات در حال انجام آخرین اقدامات برای برگزاری انتخابات هستند.

۳۹ کاندیدا در ۴ حوزه انتخابیه

در استان بوشهر ۱۱۰ نفر برای حضور در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت نام کردند که صلاحیت ۴۸ نفر از این افراد در مرحله نخست اجراز شد و پنج نفر نیز در مراحل بعدی احراز صلاحیت شدند تا تعداد کاندیداهای احراز صلاحیت شده استان بوشهر به ۵۳ نفر برسد.

رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر  با اشاره به انصراف ۱۴ نفر از نامزدهای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان بوشهر اظهار داشت: ۳۹ نفر در ۴ حوزه انتخابیه استان بوشهر با هم به رقابت می‌پردازند.

فتح‌الله حقیقی اضافه کرد: هم‌اکنون ۱۶ کاندیدا در حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم هشت کاندیدا در حوزه انتخابیه دشتستان، شش نفر در حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان و ۹ کاندیدا در حوزه انتخابیه کنگان، دیر، جم و عسلویه با هم به رقابت می‌پردازند.

حوزه انتخابیه

تعداد کاندیدا

نام کاندیداها

بوشهر، گناوه و دیلم

۱۶

زینب اسماعیلی - عبدالکریم جمیری - عیسی حبیبی - ضرغام حیدریه - عبدالحمید خدری - حسین خضری - مهدی رنجه - علی زارعی - حمید شاه بندرزاده - زهرا عرفان - رامین غلامعلی‌شاهی - غلامعلی قادریان - اسماعیل کاظمی - حمیده کللی‌خورموجی - سید کریم موسوی - سید ابراهیم مومنی

دشتستان

۸

فاطمه باصولی  -  محمد رضا دهقان فرد- اسما زارعی - محمدباقر سعادت  - اسمعیل ضیاء - علی کرم علیپور - غلامرضا مختاری - ملک مرادی

دشتی و تنگستان

۶

عبدالحسین برزگری - محمد پاکدل - صمد سلامی - سید کمال الدین شهریاری - یدالله شیخیانی - حیدر منصوری

عسلویه، دیر، جم و کنگان

۹

اکبر آسیایی زاده - قاسم ابراهیمی - موسی احمدی - فرهاد اسدی - سکینه الماسی - حسین بردستانی - سلمان دهقانی - عابدین عابدی زاده - محمد مطلق

 کلمات کلیدی خبر : سعید رضایی انتخابات