پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 32460896 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 51753869
کد خبر : 87178 تاریخ ثبت : 1394/12/5 10:22 نظرات تایید شده : 0

نظارت 83 بازرس وزارت کشور بر انتخابات دشتی

خلیج فارس: رئیس هیات بازرسی وزارت کشور در شهرستان دشتی گفت: 83 بازرس و سربازرس بر امر برگزاری انتخابات در شهرستان دشتی نظارت می کنند.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ حمید بردستانی روز چهارشنبه در کارگاه آموزشی و توجیهی بازرسان وزارت کشور درشهرستان دشتی افزود: امسال برای اولین باربرای هرشعبه اخذ رای یک بازرس وزارت کشور تعیین شده که از اولین ساعت آغاز رای گیری تا پایان شمارش آرا در همان شعبه اخذ رای حضور دارند.

وی اضافه کرد: 74 بازرس در 74 شعبه ثبت نام و اخذ رای شهرستان دشتی به همراه شش سربازرس و سه عضو هیات بازرسی در شهرستان کار نظارت بر انتخابات را برعهده دارند.

بردستانی تاکید کرد: تاکنون چهار جلسه توجیهی و آموزشی ویژه بازرسان به صورت مجزا و یا به همراه نمایندگان فرماندار و اعضای شعب در سطح شهرستان دشتی برگزار شد و همه بازرسان با شرح وظایف ونحوه نظارت در روز هفتم اسفند روز اخذ رای آشنا شده اند.

رئیس هیات بازرسی وزارت کشور شهرستان دشتی اضافه کرد: بازرسین وزارت کشور مهمترین اهرم نظارتی وزارت کشور به عنوان مجری برگزاری انتخابات هستند که بر حسن اجرای قانون و آئین نامه اجرایی انتخابات نظارت می کنند.

بردستانی تاکید کرد: امسال نیز با همراهی همه عوامل اجرایی و ناظران و رعایت قانون توسط نامزدها در شهرستان دشتی همانند دوره های گذشته شاهد برگزاری انتخاباتی پرشور، با نشاط و در کمال آرامش و سلامت و با حضور حداکثری مردم هستیم.