پویاسامانه

کد خبر : 87000 تاریخ ثبت : 1394/12/4 11:07 نظرات تایید شده : 1

دیری‎ها درباره نماینده آینده‎شان چه می‎گویند؟

خلیج فارس: شماری از مردم شهرستان دیر می گویند: پاسخگویی به خواسته های مردم را از انتظارات اساسی خود از نمایندگان دهمین دوره مجلس شورای اسلامی می دانند.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ یک شهروند دیری گفت: نماینده مجلس آینده باید بتواند پاسخگوی بخش اعظمی از خواسته های مردم باشد.

محمد محمدی افزود: هم اکنون یکی از خواسته های مهم مردم شهرستان دیر تکمیل و راه اندازی بیمارستان این شهرستان است.

وی اضافه کرد: همچنین امروز مهمترین خواسته مردم برنامه ریزی بهتر در بحث اقتصاد و اشتغال است.

این شهروند دیری با بیان اینکه نیروی کار تحصیل کرده در این شهرستان زیاد است، ادامه داد: این درحالی است که ظرفیت های اشتغال از جمله تجارت دریایی، شیلات، کشاورزی و صنعت و معدن در شهرستان دیر بالاست و استفاده بهینه از این ظرفیت ها می تواند شهرستان را به سمت تولید، اشتغال زایی و رشد اقتصادی سوق دهد.

محمدی بیان کرد: در این چند روز انتخابات نامزدها صحبت ها و برنامه های خوبی برای آینده ارائه داده اند که اگر جنبه عملی داشته باشد می تواند بسیار کارساز شود.

یکی از اهالی بردخون گفت: از میان 10 نامزد انتخابات مجلس در این حوزه انتخابیه اگر کسی بتواند اعتماد عمل به خواسته های اساسی را به مردم بازگرداند می تواند از رقبای خود پیشی بگیرد.

حسین احمدی اظهار داشت: یکی از مشکلات مردم بخش بردخون نبود اسکله صیادی برای پهلوگیری شناورها و قایق های صیادی است که بارها وعده اجرایی آن داده شد اما تحقق نیافت و نماینده مجلس جدید باید پیگیری اجرا و تکمیل آن شود.

وی اظهار کرد: نماینده مردم باید با بکارگیری از صاحبان خرد و مشورت ظرفیت های موجود را شناسایی و در جهت رشد و شکوفایی منطقه گام بردارد.

احمدی بیان کرد: امروز که دشمنان نظام تمام تلاش خود را برای تفرقه افکنی و اختلاف میان مسئولان و مردم بکار بسته اند، از نماینده خود انتظار داریم که علاوه بر پیگیری مسائل و مشکلات مردم، ظلم ستیزی و ولایت مداری را در راس برنامه های خود قرار دهد.

از مجموع جمعیت 54 هزار نفری شهرستان دیر 35 هزار و 153 نفر واجد شرایط رای دادن هستند.

40 صندوق اخذ رای و یکهزار نفر عوامل اجرایی، نظارت و انتظامی کار جمع آوری آرای مردم در این شهرستان را برعهده دارند.

حوزه انتخابیه شهرستانهای دیر، کنگان، جم و عسلویه دارای یک کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است که در این دوره 10نفر برای جلب نظر مردم رقابت انتخاباتی خود را آغاز کرده اند.

کلمات کلیدی خبر : نمایندگان انتخابات
-->