پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 32465321 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 51758284
کد خبر : 86987 تاریخ ثبت : 1394/12/4 10:47 نظرات تایید شده : 0

گزارش رادیو آمریکا از افتتاح فروشگاه برند ایتالیایی در تهران +عکس

خلیج فارس: رادیو ملی امریکا در گزارشی به وضعیت اقتصادی ایران و از جمله افتتاح فروشگاه یک برند معروف ایتالیایی در تهران پرداخت.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از عصرایران؛ نخستین فروشگاه (بوتیک) متعلق به برند معروف ایتالیایی "روبرتو کاوالی" طراح مد معروف ایتالیایی در تهران به طور رسمی افتتاح شد.

در این گزارش امده است: رادیو ملی آمریکا (NPR) در این گزارش اضافه کرد: این برای نخستین بار پس از لغو تحریم های بین المللی علیه ایران است که یک برند معروف غربی تولید لباس، شعبه خود را در تهران افتتاح می کند.

بوتیک دو طبقه "روبرتو کاوالی" در منطقه زعفرانیه تهران واقع شده است و به طور رسمی در اول اسفند 1394 نخستین شعبه این برند در تهران آغاز به کار کرده است.

"رناتو سمراری" مدیر عامل برند لوکس " روبرتو کاوالی " در باره گشایش نخستین بوتیک این برند در ایران گفت:" از نظر ما ایران در حال تبدیل شدن به یک بازار جذاب برای کالاهای لوکس است و ما خوشحالیم که به عنوان نخستین برند لوکس در تهران شعبه خود را افتتاح می کنیم..  این فرصت خوبی برای ماست تا بتوانیم محصولات تولیدی با کیفیت بالای روبرتو کاوالی را که محصولی شناخته شده در جهان است، به بازار ایران صادر کنیم."

با وجود تحریم های بین المللی در یک دهه گذشته برندهای لوکس غربی در بازار ایران حضور داشته اند. با وجودی که این برندها به طور مستقیم در ایران نبوده اند اما از طریق واسطه هایی در ترکیه یا کشورهای عربی منطقه در بازار ایران نیز حضور داشته اند.

به گفته کارشناسان در طی همین مدت بسیاری از محصولاتی نیز که با نام برندهای معروف خارجی در بازار ایران به فروش رسیده اند ، تقلبی بوده اند.

تصویر زیر از مراسم افتتاحیه رسمی روبرتو کاوالی در صفحه اینستاگرامی " بچه پولدارهای تهران" منتشر شده است.

 

افتتاح اولین شعبه برند ایتالیایی

افتتاح اولین شعبه برند ایتالیایی

افتتاح اولین شعبه برند ایتالیایی