پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 23921859 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/05/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 984913
کد خبر : 86214 تاریخ ثبت : 1394/11/28 21:30 نظرات تایید شده : 0

بازدید هیات تجاری عمان از منطقه ویژه بوشهر

خلیج فارس:  هیات تجاری عمان متشکل از 22 نفر از فعالان اقتصادی وبازرگانی این کشور روز چهارشنبه از منطقه ویژه اقتصادی بوشهر بازدید کرد.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ اعضای این هیات در جریان این بازدید از نزدیک ظرفیت های منطقه ویژه اقتصادی بوشهر را مورد ارزیابی و بررسی قرار دادند.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی بوشهر در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران گفت: این منطقه اقتصادی با دارا بودن مزیت های فراوان آماده حضور سرمایه گذاران خارجی بخش های مختلف است.

عبدالله آورا گفت: منطقه ویژه اقتصادی بوشهر با مزیت های فراوان خود هم اکنون محل فعالیت واحدهای تولیدی فراوانی از جمله واحد تولید کننده کولرهای اسپیلت، سیم و کابل، مصالح ساختمانی و غیره است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر نیز گفت: استان بوشهر با بهره مندی از زیرساخت های گمرکی و بندری استانی مناسب برای سرمایه گذاران خارجی بویژه سرمایه گذاران عمانی است.

سید محمد حسینی محمدی با اشاره به اینکه هم اکنون خطوط تجاری بین بندر شهید رجایی هرمزگان و بندر سحار کشور عمان برقرار است، گفت: صنایع معدنی، پتروشیمی و صنایع پایان دستی آن از جمله ظرفیت های شاخص سرمایه گذاری استان بوشهر است.

وی با بیان اینکه در صنایع کشاورزی و مواد غذایی نیز استان بوشهر دارای ظرفیتی مناسب است، عنوان کرد: در صورت آمادگی طرف عمانی این ظرفیت وجود دارد که از سوی استان بوشهر سرمایه گذاری در زمینه احداث گلخانه در آن کشور صورت بگیرد.

هیات تجاری عمانی پیش از این بازدید نیز با اعضای اتاق بازرگانی بوشهر نشستی مشترک برگزار کرد.

-->