پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 32038572 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 51332179
کد خبر : 85347 تاریخ ثبت : 1394/11/24 12:27 نظرات تایید شده : 0

محسن اسماعیلی: به افرادی رای دهیم که خود را نادیده بگیرند

خلیج فارس: نامزد نمایندگی مجلس خبرگان رهبری از استان تهران گفت: مجلس خبرگان باید مجمع نخبگانی باشد که هیچ چیز را بر مصلحت کشور و منافع مردم مقدم ندارند.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ محسن اسماعیلی در جمع مردم غرب تهران در محل مسجد باغ فیض، با اشاره به حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن ماه امسال، گفت: مردم با حضور باشکوه خود ثابت کردند که به عهدشان با انقلاب پایدار و در راه امام و تحت هدایت های رهبری، همچنان مقاوم هستند.

وی، راز پایداری و استقامت نظام جمهوری اسلامی در 37 سال گذشته را پیروی مردم از ولایت فقیه دانست و افزود: ملاک وجوب پیروی از ولایت فقیه ، «حجیت» امر اوست. اگر نیروها منسجم، همدل و همزبان شوند پیروزی حاصل می شود، اما در صورتی که نیروها پراکنده باشند و هر کس خودش دستور حجت خدا را به میل خود تحلیل و ارزیابی کند، هیچ وقت به نتیجه نمی رسیم.

اسماعیلی در بخش دیگر سخنانش با اشاره به ویژگی های بهترین ها برای انتخابات مجلس خبرگان، اظهار داشت: در انتخابات مجلس خبرگان رهبری، به افرادی رأی دهیم که واقعا متدین و دلسوز کشور باشند و عملاً خود را نادیده بگیرند.

این نامزد انتخابات مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: بر خلاف برخی تصورات، حضور من به عنوان نامزد خبرگان رهبری نشان داد که آنچه برای نظام مهم است توانایی و دانش است نه نوع لباس و پوشش، و همه باید برای اعتلا و جلو رفتن کشتی انقلاب تلاش کنیم.

اسماعیلی همچنین جمعه شب در جمع نخبگان شهرستان های شهریار، ملارد و شهر قدس، گفت: کشور به همه نیروها با هم احتیاج دارد ؛ همان گونه که انقلاب اسلامی نیز صرفا به همت حوزویان یا فقط با تلاش دانشگاهیان یا صنف خاص دیگری به پیروزی نرسید بلکه همه از پیر و جوان و از همه صنف ها و گرایش ها در صحنه بودند.

این نامزد انتخابات مجلس خبرگان رهبری افزود: یکی از اهدافم از نامزد شدن برای انتخابات مجلس خبرگان این بود که نیروهای نسبتا جوان تر با نگاه و نشاطی جدیدتر تشویق به مشارکت شوند.


محسن اسماعیلی از اعضای حقوقدان شورای نگهبان و نامزد انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری از حوزه انتخابیه استان تهران است.

انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری همزمان با دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی هفتم اسفند ماه در سراسر کشور برگزار می شود.

تبلیغات انتخاباتی پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری از 22 بهمن ماه آغاز شده است.