پویاسامانه

کد خبر : 84754 تاریخ ثبت : 1394/11/20 06:15 نظرات تایید شده : 0

استقلال تا کی صدرنشین می‌ماند

خلیج فارس: استقلال مقابل ذوب آهن و البته استقلال اهواز زیبا بازی نکرد، این تیم چوب برنامه ریزی غلط در نیم فصل را خورد آنجا که از جام شهدا کنار کشید و در نهایت از شرایط مسابقه دور شد، آنجا که از لیست سرمربی اش هیچکس را جذب نکرد، آنجا که اردو نرفت، آنجا که اعتصاب کرد اما با وجود همه این ضعف‌ها نمی‌توان گفت پرویز مظلومی تیمش را بد ارنج کرد یا کوچینگ در جریان بازی‌اش غلط بود.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل ازمهر؛ تساوی با ذوب آهن آن هم در فولاد شهر اصفهان بهترین نتیجه در میان بالانشینان بود و به نظر می‌رسد پرویز مظلومی اگرچه تیمش به زیبایی پرسپولیس فوتبال بازی نمی‌کند اما به اصطلاح بلد است «بازی را درآورد».

در واقع پرویز مظلومی از داشته هایش برای صدرنشین ماندن درست استفاده می‌کند و مشخص است که قواعد فوتبال ایران را می‌شناسد.

این مسیر البته هرگز نمی‌تواند 75 هزار نفر تماشاگر را به ورزشگاه‌ها بکشاند اما شاید بتواند برای این تیم قهرمانی بیاورد. در واقع این نوع بازی گرفتن از بازیکنان یک جور ضد فوتبال است که منجر به قهر تماشاگر می‌شود اما از جانب دیگری برای استقلالی‌ها خوب است و آن بالا ماندن در جدول رده بندی است اگرچه مشخص نیست تا کجا می تواند این نوع حرکت را با امتیازگیری ادامه بدهد.

پرویز مظلومی حداقل با داشته‌های فعلی‌اش برای استقلال خوب مربیگری می‌کند و این تیم را از بی‌اخلاقی و درگیری‌های  روزانه هم فعلا دور نگه داشته تا در روزهایی که همه از برانکو تعریف می‌کنند، نکاتی برای دفاع از خودش باقی بگذارد.

کلمات کلیدی خبر : استقلال استقلال اهواز
-->