پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3521782 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 8662974
کد خبر : 82880 تاریخ ثبت : 1394/11/5 16:54 نظرات تایید شده : 0

خبر فرماندار دیلم از منطقه ویژه شمال استان

خلیج فارس: فرماندار دیلم گفت: منطقه ویژه اقتصادی در این شهرستان یکی از پنج طرح برتر دولت تدبیر وامید و از اولویت دارترین و بزرگترین طرح های اقتصادی استان بوشهر به شمار می آید.

 
به گزارش ء«خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ حسن اسماعیلی روز دوشنبه درجلسه هماهنگی آغازعملیات اجرایی زیرساخت های این منطقه افزود: مجوزها و موافقتنامه های اداری اراضی این منطقه به مساحت سه هزار و 844 هکتار انجام شده و برای آغاز آن تاکنون 50 میلیارد ریال اعتبار مبادله موافقنامه انجام گرفته است و تخصیص اولیه آن نیز آماده است.


وی اقدام های زیر ساختی را دراین منطقه تجهیز جاده دسترسی و انتخاب پیمانکار بومی عنوان کرد و ادامه داد: پیمانکاران از ابتدای عملیات اجرای این پروژه بزرگ باید از توان نیروهای بومی شهرستان استفاده کنند.اسماعیلی اظهارکرد: تا قبل ازشروع پروژه، شرکت شهرکهای صنعتی استان با شناسایی فرصتهای شغلی، لیست رشته های مورد نیاز این منطقه را به مرکزفنی وحرفه ای و مراکز آموزش عالی اعلام کند.

فرمانداردیلم گفت: راه اندازی دفترنمایندگی شهرکهای صنعتی دراین شهرستان نیز ضرورت دارد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان بوشهر گفت:مطالعات زیست محیطی و فاز 1 و 2 منطقه ویژه اقتصادی دیلم انجام و طرح جامع آن تایید شده است.
مهدی صفوی افزود: همچنین 500 هکتار از واگذاری فاز 2 نیز در دست اجراست.

وی اضافه کرد: پیگیری برای تامین خوراک پتروشیمی این منطقه ویژه اقتصادی انجام و وزارت نفت پاسخ مثبت داده است و تامین زیرساخت های آب، برق، مخابرات و راه دسترسی آن نیز انجام که درآینده نزدیک آغاز خواهد شد.

 

کلمات کلیدی خبر : منطقه ویژه دیلم حسن اسماعیلی
-->