پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3942320 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 9082231
کد خبر : 81711 تاریخ ثبت : 1394/10/28 12:54 نظرات تایید شده : 0

مدیر منطقه ویژه بوشهر: زمینه برای جهاد و تلاشی دیگر مهیا شد

 
زمینه برای جهاد و تلاشی دیگر مهیا گردیدمایه خوشحالیست که به حول و قوه الهی، با تلاش خستگی ناپذیر تیم مذاکره کننده هسته ای، تدابیر ریاست محترم جمهوری و ارشادات مقام معظم رهبری برجام به سرانجام رسید، سایه شوم تحریم های ظالمانه از سر اقتصاد کشور به کنار رفت و زمینه برای جهاد و تلاشی دیگر مهیا گردید.

ملت ایران با سابقه تمدنی چندین هزار ساله می تواند در بسیاری از مناسبات اقتصادی بین المللی نقشی بسیار پر رنگ داشته باشد و تحریم و مسدود شدن ارتباط اقتصادی کشور ما با دنیا، ظلمی آشکار است. ما با نیروهای انسانی توانمند و دارای ایده، می توانیم در رونق صنعت و تجارت در کشور خود و کشورهای پیرامونی و افزایش رفاه و تقویت صلح جهانی اثرگذار باشیم.

ضمن تبریک این رخداد ارزشمند و سپاس از تلاشهای همه اجزاء نظام و به ویژه دولت تدبیر و امید، اعلام می دارد که منطقه ویژه اقتصادی بوشهر با در اختیار داشتن زیرساختهای فیزیکی و قانونی کم نظیر به زودی شاهد فعالیت پر رونق واحدهای موجود و نیز حضور سرمایه گذاران توانمند جدید خواهد بود و نقشی ارزشمند را در خلق ارزش افزوده در اقتصاد ملی ایفا خواهد نمود.

در هیمن جا از تمام کسانی که دارای توان سرمایه گذاری در واحدهای تولیدی و خدماتی هستند درخواست می کنم، کمر همت ببندند و برای راه اندازی کسب و کار و خدماتی متناسب با توان خود اقدام کنند و همزمان این کار را به عنوان اقدامی مقدس و در راستای مبارزه با بیکاری جوانانمان تلقی کنند. بی شک در شرایط جدید، فعالیتهای اقتصادی مناسب و دارای توجیه علمی دارای بازده اقتصادی بالایی نیز خواهند بود.

منطقه ویژه اقتصادی بوشهر آمادگی دارد ضمن ارایه خدمات مشاوره ای، زیرساختهای لازم را نیز جهت تضمین موفقیت سرمایه گذاران فراهم نماید.

عبداله آورا مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی بوشهر

-->