پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 9260030 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/10/09 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2511580
کد خبر : 81234 تاریخ ثبت : 1394/10/25 17:17 نظرات تایید شده : 4
امام‎‏جمعه دلوار:

تأییدصلاحیت‌ها در هیات اجرایی فله‌ای بود!

خلیج فارس: وی با اشاره به افتتاح رسمی فازهای 15 و 16 پارس جنوبی گفت: در کشور به این‌گونه حرکت‌های مدیریتی و فنی با اتکا به توان داخلی و متخصصان بومی نیازمندیم نه نظیر قراردادهای اخیر وزارت نفت که به شرکت‌های خارجی اجازه حضور طولانی‌مدت را می‌دهد و متخصصان داخلی را محروم می‌کند.

خلیج فارس: امام‌جمعه دلوار که در خطبه های هفته گذشته از تایید صلاحیت همه داوطلبان انتخابات مجلس توسط هیات اجرایی در بوشهر انتقاد کرده بود، در خطبه های این هفته، اقدام صورت گرفته را ناشی از بررسی چشم بسته و تاییدصلاحیت فله ای دانست!

به گزارش «خلیج فارس»؛ بوشهر تنها استان کشور بود که صلاحیت همه 105 داوطلب نمایندگی مجلس دهم در حوزه های چهارگانه آن تایید شد، اقدامی که محصول استعلام مراجع چهارگانه می باشد وتوسط معتمدان صورت گرفته است.

اما خطیب جمعه دلوار در ادامه دلواپسی پیرامون این موضوع، عقیده دارد تایید صلاحیت ها در هیات اجرایی برای وارد کردن هجمه به شورای نگهبان بوده است.

حجت‌الاسلام علی زاهد دوست در بخشی از خطبه های امروز نمازجمعه دلوار گفت: اینکه عده‌ای توقع داشته باشند همه کاندیداها چشم‌بسته توسط شورای نگهبان تأیید شود و اقدام غلطی که هیئت‌های اجرایی کردند شورای نگهبان هم تکرار کنند توقع بی‌جایی است.

به نوشته فارس، وی افزود: مردم همه منتظر قاطعیت شورای نگهبان هستند که افرادی که حقا و انصافاً شایستگی دارند بی‌جهت کنار گذاشته نشوند و آن‌هایی که صلاحیت وکالت برای مردم عظیم الشان ایران را ندارند با شجاعت کنار گذاشته شوند.

امام‌جمعه دلوار خاطرنشان کرد: نباید با شورای نگهبان سیاسی برخورد کرد و این شورا را تحت‌فشارهای سیاسی قرارداد و این تأیید صلاحیت‌های چشم‌بسته و فله‌ای توسط هیئت‌های اجرایی برای این است که جریانی را و هجمه‌های ناجوانمردانه را علیه شورای نگهبان به راه بیندازند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به بهره‌برداری از فازهای ١٥و١٦پارس جنوبی گفت: این موضوع قابلیت مدیریتی و توان فنی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء را ثابت کرد که از تلاش‌های متخصصان داخلی و دولت محترم قدردانی می‌کنم.

امام‌جمعه دلوار یادآور شد: امروز ما در کشور به این‌گونه حرکت‌های مدیریتی و فنی با اتکا به توان داخلی و متخصصان بومی نیازمندیم نه انعقاد قراردادهایی نظیر قراردادهای اخیر وزارت نفت که به شرکت‌های نفتی خارجی اجازه حضور طولانی‌مدت را می‌دهد و متخصصان داخلی را محروم می‌کند و این یعنی ما نمی‌توانیم و دیگران بیایند به ما یاد دهند.

در این زمینه

اصولگرایان به استقبال ردصلاحیت‌های گسترده رفتند/ دفتر شورای نگهبان: این آمارها موردتایید نیست!

آغاز تصمیم‌گیری هیات نظارت استان درباره 105 کاندیدای مجلس استان+ اسامی اعضای هیات

اعتراض امام‎جمعه دلوار به تاییدصلاحیت همه کاندیداهای بوشهر

 

-->