پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3584503 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 8725597
کد خبر : 81141 تاریخ ثبت : 1394/10/24 15:35 نظرات تایید شده : 2
در پی درخواست باشگاه نفت تهران؛

واکنش طارمی به شایعه عجیب/ فقط پرسپولیس می‌مانم

خلیج فارس: در بوشهر نه خورديم و نه خوابيديم! به هر حال بعد از ۱۷ هفته سخت و فشرده لازم بود چند روزي هم استراحت كنيم.

http://static2.varzesh3.com/files/picture/thumb/01081553.jpgخلیج فارس: مسئولان باشگاه نفت تهران پیشنهاد معاوضه دروازه‌بانشان با مهاجم پرسپولیس را به سرپرست این باشگاه داده و منتظر پاسخ وی هستند.

به گزارش «خلیج فارس»؛ پس از آنکه سرپرست باشگاه پرسپولیس اعلام کرد، انتقال بیرانوند به تیم پرسپولیس منتفی نشده و منتظر پاسخ مسئولان باشگاه نفت هستیم، مدیرعامل باشگاه نفت تهران گفت که به صورت شفاهی پیشنهاد معاوضه دروازه‌بانشان را با یکی از بازیکنان پرسپولیس به سرپرست این باشگاه داده است و تا 72 ساعت آینده منتظر پاسخ طاهری هستند.

سؤال اما این بود که نام بازیکن مدنظر نفتی‌ها چه بوده است؟

تسنیم نوشت: پیگیری‌های خبرنگار ما نشان می‌دهد با توجه به اینکه جدایی نانگ از تیم نفت تقریبا قطعی به نظر می‌رسد آنها به دنبال جذب یک مهاجم بوده و به همین دلیل پیشنهاد معاوضه علیرضا بیرانوند با مهدی طارمی را به سرپرست باشگاه پرسپولیس داده‌اند و منتظر پاسخ وی هستند. پیشنهادی که بعید به نظر می‌رسد با پاسخ مثبت پرسپولیسی‌ها همراه باشد.

طارمی در حال حاضر با 11 گل آقای گل لیگ برتر است.

گفتنی است در پی بروز مشکل و بازداشت سوشا مکانی و جدایی صادقی دیگر دروازه بان پرسپولیس، این تیم به دنبال دروازه بان جدید برای نیم فصل دوم می باشد.

واکنش نفت به معاوضه بیرانوند و طارمی

http://static2.varzesh3.com/files/picture/thumb/01039156.jpgدر حاشیه مجمع فدراسیون فوتبال، مدیرعامل باشگاه نفت با سوالاتی از سوی خبرنگاران در مورد وضعیت انتقال بیرانوند به پرسپولیس مواجه شد.

منصور قنبرزاده پیش از آغاز جلسه عمومی مجمع فدراسیون فوتبال در رابطه با این جلسه اظهار داشت: باید در جلسه شرکت کنیم تا ببینیم چه اتفاقاتی می‌افتد.

وی در مورد وضعیت علیرضا بیرانوند و بحث معاوضه‌اش با مهدی طارمی اظهار داشت: از رسانه‌ها خواهش می‌کنم که عادلانه قضاوت کنند. اصول حرفه‌ای می‌گوید که یک باشگاه نباید با بازیکنی که قرارداد دارد صحبت کند و این کار از نظر اخلاق حرفه‌ای، درست نیست.

مدیرعامل باشگاه نفت تهران ادامه داد: ما انعطاف‌مان را نشان دادیم، اما پس از آن در بیانیه‌ای اعلام کردیم که اگر با بازیکن ما مذاکره‌ای صورت بگیرد به صورت حقوقی پیگیر این مسئله خواهیم بود. باشگاهی به دنبال جذب علیرضا بیرانوند بود و ما نیز پیشنهادمان را ارائه کردیم. البته اخلاقی نیست نام بازیکن را ببرم، چون ممکن است تمرکز باشگاهش و او به هم بخورد، از اعلام نام او خودداری می‌کنم. به خودمان اجازه نمی‌دهیم که تمرکز یک تیم یا بازیکنی را به هم بزنیم. به باشگاه مورد نظر اعلام کردیم که اگر بحث معاوضه است، فلان بازیکنان جابه‌جا شوند.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود این بازیکن مهدی طارمی است، گفت: این موضوع را نه تأیید می‌کنم و نه تکذیب، همان‌طور که گفتم اخلاقی نیست که تمرکز بازیکن به هم بخورد.

قنبرزاده در واکنش به این موضوع که دل بیرانوند با نفت نیست و می‌خواهد به پرسپولیس برود، گفت: این مسائل عاطفی و احساسی است. کسی که قرارداد حرفه‌ای می‌بندد باید پایبند به آن باشد. شاید قرارداد مهدی طارمی کمتر از 500 میلیون باشد، اما ممکن است در حال حاضر پیشنهاد دو میلیاردی داشته باشد، آیا اخلاقی است که این بازیکن جابه‌جا شود؟!

طارمی: نه نفت تهران و نه هیچ تیم دیگر؛ در ایران فقط پرسپولیس

http://static.90tv.ir/3808900446097aaabc410274cb54e85a_240_150_cropCenter.jpgدر همین خصوص روزنامه خبر ورزشی با مهاجم بوشهری گفتگو کرده که وی گفته: از معاوضه اش بی خبر است و در ایران فقط برای پرسپولیس بازی می کند. این مصاحبه را در ادامه می خوانید:

لابد شنيدي كه نفتي‌ها خواهان معاوضه عليرضا بيرانوند با تو شده‌اند. نظري نداري؟

 

عليرضا بيرانوند گلر خوبي است. به طور حتم كادر فني ما شناخت كافي از او دارند و به همين خاطر هم بيرانوند را انتخاب كرده‌اند. با توجه به اينكه بيرانوند بازيكن نفت تهران محسوب مي‌شود، بنابراين فرآيند جدايي‌اش بايد با موافقت باشگاه صورت پذيرد. البته به شخصه معتقدم سوشا مكاني گلر خوبي است و اميدوارم مشكلش حل شود اما آمدن عليرضا بيرانوند هم مي‌تواند به پرسپوليس كمك كند.

 

با زيركي خاصي جواب ما را ندادي‌ها!
بنويسيد نه نفت تهران و نه هيچ تيم ديگر. در ايران فقط براي پرسپوليس بازي مي‌كنم.

حالا فردا روز اگر يك تيم صنعتي پيشنهاد ۲ يا ۳ ميلياردتوماني جلوي تو گذاشت، دست و پايت نخواهد لرزيد؟!
اتفاقاً پارسال همين اتفاق افتاد. يك تيم صنعتي كه احترام خاصي هم براي مدير آن قائل هستم، ۳ برابر پرسپوليس به من پول مي‌داد اما نپذيرفتم.

اين تيم سپاهان بود؟
من اسمي از تيمي نمي‌برم. حرفي هم از اين پيشنهاد نمي‌خواستم بزنم و در جواب شما اين مسئله را عنوان كردم.

حالا پيغام تو به نفتي‌ها چيست؟
نفت تهران مربي بزرگي به نام عليرضا منصوريان دارد. منصور قنبرزاده هم مدير كاربلدي است و اميدوارم تصميمي بگيرند كه هم به نفع نفت تهران باشد، هم باشگاه پرطرفدار پرسپوليس و هم عليرضا بيرانوند. به هر حال اين گلر ملي‌پوش دوست دارد در تيم بزرگ پرسپوليس توپ بزند اما من يكي با تمام احترامي كه براي نفت تهران قائلم، به اين تيم نمي‌روم و فقط در پرسپوليس توپ مي‌زنم.

راستي كريستيانو رونالدو هم كه توپ طلا را نبرد!
براي رونالدو وقت زياد است كه باز هم توپ طلا ببرد.

در ۳۱ سالگي؟!
اشكالي ندارد، رونالدو پير نمي‌شود.

حق ليونل مسي بود كه توپ طلاي امسال را ببرد؟
نمي‌شود گفت حقش نبود ولي قلباً دوست داشتم كريستيانو رونالدو برنده توپ طلا شود.

تو كه اين همه به رونالدو علاقه داري، چرا شماره ۷ نمي‌پوشي؟
كسي جرأت نمي‌كند شماره ۷ پرسپوليس را بپوشد. اين شماره پيراهن در قرق
سلطان است!

ولي در مصاحبه‌اي كه با علي پروين داشتیم، او رضايت داد تو شماره ۷ را بپوشي.
اين نظر لطف علي‌آقاست اما من به خودم اجازه چنين جسارتي را نمي‌دهم.

شايد هم از سرنوشت بازيكنان شماره ۷ سابق پرسپوليس عبرت گرفتي!
اصلاً و ابداًً! من به هيچ‌عنوان خرافاتي نيستم. همان‌طور كه گفتم شماره ۷ پرسپوليس در قرق سلطان است و به نظرم بايد به احترام بزرگي علي پروين بايگاني شود.

(به شوخي) بسيار خوب، بعد از چند روز خوردن و خوابيدن و استراحت كردن در بوشهر، اوضاع بدني‌ات در آغاز تمرينات چطور بود؟
در بوشهر نه خورديم و نه خوابيديم! به هر حال بعد از ۱۷ هفته سخت و فشرده لازم بود چند روزي هم استراحت كنيم. با اين حال از تمرينات انفرادي هم غافل نبودم.

شنيديم همراه پدرت، حسين و دانيال ماهيني در بازي‌هاي دوستانه هم حضور پيدا كردي.
به هر حال مردم استان بوشهر خيلي به بنده لطف دارند و به شهرهاي مختلفي دعوتم كردند. ما هم مي‌رفتيم، بازي مي‌كرديم و از بودن كنار هم لذت مي‌برديم. هم فال بود و هم تماشا!

مثل ريوالدو و پسرش، تو هم با پدرت همبازي شدي. درست است؟
ريوالدو و پسرش در يك بازي رسمي همبازي شدند اما ما در شهرستان خورموج و در يك بازي دوستانه كنار هم بازي كرديم. البته همين‌جا بايد بگويم پدرم از فوتباليست‌هاي خوب بوشهر بود و خيلي هم بازي را جدي مي‌گيرد. جرأت نمي‌كنم جلوي پدرم كوچك‌ترين اشتباهي مرتكب شوم.

چرا بازي دوستانه در خورموج نصفه‌كاره تعطيل شد؟
از بس كه هم‌استاني‌هايم لطف داشتند. دقيقه ۳۰ به خاطر ازدحام جمعيت و پر شدن ظرفيت استاديوم، بازي تعطيل شد.

واقعاً فكرش را مي‌كردي روزي به جايگاهي برسي كه توي شهرهاي اطراف بوشهر اين‌قدر تو را بشناسند و به خاطرت يك بازي فوتبال تعطيل شود؟
همه‌اش لطف آن بالايي است. هميشه آرزوهاي دور و درازي داشتم اما نه به اين زودي‌ها! خدا را شكر مي‌كنم كه به جايي رسيدم تا لطف مردم شامل حال من شود.

بي‌رودربايستي از دادن عكس و امضاي يادگاري خسته نمي‌شوي؟
مي‌توانيد از دوستان نزديكم بپرسيد. توي خيابان‌هاي بوشهر، توي اسكله، سر تمرينات پرسپوليس و تهران و هر كجايي كه يك هوادار سمت من بيايد، باعث افتخارم است. در بوشهر كه بودم، پيرمرد، پيرزن و خيلي از هم‌استاني‌هايم مرا شرمنده كردند و من هم هنوز فراموش نكردم از كجا آمدم. اتفاقي هم نيفتاده است.

جالب‌ترين جمله‌اي كه يك بوشهري به تو گفت، چه بود؟
يك بنده خدايي در بوشهر به من گفت كه ما اينجا خيلي سختي كشيديم. خيلي كمبودها در استان خودمان داريم و حالا خوشحال هستيم يك هم‌استاني ما، يك جوان بوشهري به اين نقطه رسيده و... دست آخر به من گفت تو نماينده يك استاني!

نمي‌خواهي زير پيراهنت اسم بوشهر را بنويسي و شادي پس از يكي از گل‌هايت را با مردم شهر و استان خودت تقسيم كني؟
شايد بازي بعدي اين كار را نكنم ولي براي شاد كردن دل مردم بوشهر برنامه خاصي دارم و به زودي همه خواهند ديد.

چرا فوتباليست‌هاي ايراني شادي پس از گل بلد نيستند؟ به طور مثال اين ميلاد محمدي بازيكن راه‌آهن يزدان پس از گلي كه در تركيب تيم اميد مقابل سوريه به ثمر رساند، جوري پشتك زد كه نزديك بود خودش را مصدوم كند!
آن صحنه را ديدم. ميلاد اين بار با معلق زدن نزديك بود خودش را مصدوم كند اما توي گوام نزديك بود ما را به كشتن بدهد! (با صداي بلند مي‌خندد).

(با تعجب) چطور؟!
راستش وقتي براي بازي با گوام به اين كشور رفته بوديم، ما را به يك كلوب تفريحي تيراندازي بردند. آن روز همه ما با تفنگ بادي شروع به تيراندازي كرديم اما ميلاد محمدي اشتباهي يك تفنگ جنگي با فشنگ‌هاي واقعي برداشت و نزديك بود كار دست همه‌مان بدهد كه با دخالت مسئولان سالن به خير گذشت!

سؤالات ما به اتمام رسيد. اگر حرف خاصي داري، در خدمتيم.
يادم رفته بود از بازي ميلاد كمنداني و وحيد حيدريه حرفي بزنم. شنيدم ميلاد از زماني كه وارد زمين شد، روند بازي را عوض كرد و پاس‌هاي خوبي داد. وحيد حيدريه هم جوان مستعدي است و براي هر دو همبازي‌ام و ساير بازيكنان تيم اميد آرزوي موفقيت و صعود به المپيك ۲۰۱۶ ريو را دارم.

 

 

-->