پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/13 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1634609 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2626967
کد خبر : 80942 تاریخ ثبت : 1394/10/23 11:58 نظرات تایید شده : 0

امام‌جمعه کاکی: مدیران در گردونه تبلیغاتی کاندیداها قرار نگیرند

خلیج فارس: امام‌جمعه کاکی گفت: مدیران هوشیار باشند در گردونه تبلیغی و حمایتی کاندیدای خاصی قرار نگیرند و بی‌طرفی خود را حفظ کنند و به برگزاری انتخابات سالم با حضور حداکثری فکر کنند.

به گزارش «خلیج فارس»؛ حجت‌الاسلام محمد محمدی در شورای اداری کاکی اظهار داشت: تمام تلاش دولت در برگزاری انتخابات سالم باشکوه ودرشان مردم و نظام باشد و مسئولین بی‌طرفی خود را حفظ کنند.

وی ضمن محکوم کردن مجدد جنایات آل سعود بویژه اعدام روحانی مجاهد رهبر شیعیان عربستان شهید آیت‌الله نمر گفت: با شیوه‌ای که آل سعود پیش گرفته است نابودی و سقوط آن نزدیک است.

امام‌جمعه کاکی گفت: مسئولان خام، بی‌تجربه و بی‌تدبیر سعودی که با بی‌شرمی جواب انتقاد را با گردن زدن می‌دهند در همان دوران جاهلیت زندگی می‌کنند و این شیوه ددمنشانه به فضل الهی باعث نابودی آنان خواهد شد.

محمدی تصریح کرد: برای مجامع جهانی و سازمان‌ها و مجموعه‌های مدافع حقوق بشر متاسفم که در برابر این همه ظلم و جنایت سکوت کرده‌اند.

وی به مسئله مهم انتخابات پرداخت ادامه داد: انتخابات برای ما بسیار مهم است هم انتخابات مجلس شورای اسلامی هم خبرگان، جایگاه هر دو مجلس مهم است و توصیه می‌کنم مسئولان اجرایی انتخابات زمینه شرکت با شکوه مردم را فراهم کنند و دستگاه‌های دولتی با تمام توان در خدمت مجموعه اجرایی انتخابات قرار گیرند.

امام‌جمعه کاکی افزود: مدیران هوشیار باشند در گردونه تبلیغی و حمایتی کاندید خاصی قرار نگیرند و بی‌طرفی خود را حفظ کنند و به برگزاری انتخابات سالم با حضور حداکثری فکر کنند.

منبع: سایت خبری مند

 کلمات کلیدی خبر : امام جمعه کاکی