پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/13 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2182817 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3174206
کد خبر : 80643 تاریخ ثبت : 1394/10/21 19:52 نظرات تایید شده : 0

طرح یاوران مدرسه در بردخون

خلیج فارس: رئیس اداره آموزش‌وپرورش منطقه بردخون از اجرای طرح یاوران مدرسه در بردخون خبر داد.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از فارس؛ عباس جمالی‌فرد ظهر امروز در نشست شورای آموزش‌وپرورش منطقه بردخون اظهار داشت: نظام تعلیم و تربیت نیازمند انسجام و همدلی بین مردم و مسئولان است و اگر مردم در آموزش‌و‌پرورش مشارکت نکنند تعلیم و تربیت به‌پیش نمی‌رود و بر همین اساس طرح یاوران مدرسه جهت حمایت از مدارس در منطقه برگزار می‌شود.

وی افزود: خیرین بازوی توانایی برای مدارس هستند که در منطقه برد خون مشارکت خوبی در پشتیبانی مدارس داشته‌اند اما به دلیل تنوع و گسترش فعالیت‌ها و لزوم به‌روزآوری امور نیاز به حمایت بیشتری احساس می‌شود.

جمالی‌فرد بر همراهی شرکت‌ها و صنایع تولیدی از آموزش‌وپرورش تأکید کرد و گفت: اگر عوارض شهرداری، شرکت‌ها و صنایع و کمک خیرین و ادارات، مدارس را یاری دهند شاهد شکوفایی استعدادها و ارتقاء فعالیت‌ها خواهیم بود.

معاون پرورشی و تربیت‌بدنی اداره آموزش‌وپرورش بردخون نیز گفت: در ایام دهه فجر برنامه‌هایی نظیر زنگ انقلاب، مسابقات فرهنگی هنری ورزشی، مسابقات کتاب‌خوانی، یادواره شهدای دانش‌آموز، جشنواره سرود و تئاتر دانش‌آموزی، مسابقه سراسری نامه‌ای به امام، نشست تشکلات دانش‌آموزی با مسئولان، عطرافشانی قبور مطهر شهدا و جشنواره غذاها و بازی‌های بومی محلی در مدارس منطقه برگزار می‌شود.

عبدالخالق قائدی افزود: نباید اعتبارات ورزشی و تربیتی کاهش یابد که تلاش می‌کنیم امکانات ورزشی در دسترس همه مدارس قرار گیرد.