پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21804345 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20168457
کد خبر : 80260 تاریخ ثبت : 1394/10/19 17:36 نظرات تایید شده : 0

آیت‌الله قرهی از شرکت در انتخابات خبرگان انصراف داد

خلیج فارس: آیت‌الله قرهی در آخرین جلسه درس خارج فقه و اصول خود انصراف خود را از انتخابات پنجمین دوره خبرگان رهبری اعلام کرد.
 
به گزارش«خلیج فارس»  به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حوزه علمیه امام مهدی وابسته به آیت‌الله قرهی؛ وی در تشریح علت انصراف خود افزود: البته نکته‌ای هم هست و آن، این که وقتی بحث وحدت حول محور ولایت را مطرح می‌کنیم، باید همه از سهم‌خواهی دست بکشند.
 
 بنده هم - گرچه اطّلاعیه‌ای را خواهم داد، امّا از همین جا هم بیان می‌کنم که - انصراف خودم را از انتخابات مجلس خبرگان رهبری تبیین می‌کنم تا راه برای دوستان باز باشد و از کسانی هم که احتمالاً در لیست واحد جامعتین نیستند، از همین جا دست آن‌ها را می‌فشارم و به محضر مبارکشان عرض ادب می‌کنم و از آن‌ها درخواست عاجزانه دارم  که برای رضای خدا و برای از بین نرفتن وحدت، انصراف دهند.
 
 لذا این‌طور نشود که آن‌ها هم در مقابل جامعتین، لیستی مجزّا ارائه دهند، ولو به این که اسامی موجود در لیست جامعتین، آن‌طور که این‌ها می‌خواهند، انقلابی و ولایی و ... نباشند، گرچه إن‌شاءالله همه خوب هستند، امّا شاید آن‌طور که این آقایان می‌خواهند، نباشند.
کلمات کلیدی خبر : قرهی انتخابات خبرگان
-->