پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/13 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1638642 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2630997
کد خبر : 79468 تاریخ ثبت : 1394/10/14 07:44 نظرات تایید شده : 1

مدیرحوزههای علمیه خواهران بوشهر: سیاستهای آل سعود شکست خورده است

خلیج فارس: مدیر حوزه های علمیه خواهران استان بوشهر گفت: همه مسلمانان اهل سنت و شیعه می دانند که وهابیت دشمن اسلام است و به شهادت رساندن آیت الله النمر تمام سیاست های آل سعود شکست خورده است.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ حجت الاسلام یوسف جمالی یکشنبه شب در آیین گرامیداشت آیت الله شیخ نمر باقرالنمر که از طرف نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در مسجد توحید این شهر برپا شد، افزود: آیت الله نمر رهبرشیعیان عربستان مظلومانه به شهادت رسید و بزودی خون این شهید دامن آل سعود را خواهد گرفت.

وی اظهارکرد: حق و منادیان حق همواره ماندگارند و شیخ نمر بدون هیچ ترسی در شرایط خفقان عربستان هرگز از بازگویی حق ترس نداشته است.

جمالی اضافه کرد: شیخ نمر با آگاهی از زمان اعلام کرد که آل سعود وهابیت را برای ایجاد اختلاف بین مسلمانان و چپاول آنها ساخته است و این نشان دهنده آگاهی وی بوده است.

وی بیان کرد: مظلومیت آیت الله نمر در به شهادت رسیدن در گوشه زندان نیست بلکه دربه شهادت رسیدن در راه قرآن و سنت است.

جمالی ادامه داد: در شرایط امروز، عربستان، همان کار اسرائیل را انجام داده است و بدون شک تمام رفتارهای مورد پسند آمریکا را اجرا می کند.

وی با تاکید بر اینکه آل سعود یزید زمان است و نمی داند این خونهایی که ریخته می شوند در مسیر امام حسین (ع) است، گفت: آنها ایجاد اختلاف بین مسلمانان را از مهمترین اهداف خود قرار داده و شهادت شیخ نمر را می خواهند وسیله ای دیگر برای ایجاد این اختلاف ها قرار دهند.

در این مراسم که با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، مسئولان و اقشار مختلف مردم برگزار شد، قاریان به قرائت قرآن پرداختند و مردم با شعارهای مرگ بر آل سعود خائن، آل سعود آل ابوسفیان است،

آل سعود جیره خور آمریکاست با قاتلان صهیونیست هم صداست، شیخ شهید حجاز شهادت مبارک، نصر من الله وفتح القریب مرگ بر آمریکای مردم فریب، مرگ بر آمریکا، اسرائیل و انگلیس و وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد ارتش دنیا نتواند که جوابم دهد، خشم وانزجار خود را از رژیم آل سعود اعلام و به شهادت رساندن مظلومانه شیخ نمر را محکوم کردند.