پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21806293 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20170396
کد خبر : 79095 تاریخ ثبت : 1394/10/12 08:34 نظرات تایید شده : 0

اوباما: بسیاری از سران جهان عقل خود را از دست داده اند

خلیج فارس: اوباما گفت که نسبت بزرگی از سران جهان عقل خود را از دست داده اند.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از عصرایران؛ باراک اوباما رئیس ایالات متحده آمریکا با شرکت در یک برنامه پرسش و پاسخ تلویزیونی با حضور یک کمدین و روزنامه نگار معروف به سوالات شخصی و حاشیه ای پاسخ داد.
 
او در این برنامه کمدی با یک بازیگر کمدین و روزنامه نگار به نام "جری ساینفیلد" گفتگو کرد.

در این برنامه کمدین و مجری برنامه، در برنامه 20 دقیقه ای در کنار میهمان مسافتی را درون خودرو و سپس در کافی شاپ در کنار یکدیگر گفت و گو می کنند و از میهمان خود سوالاتی را می پرسد.

اوباما: سران کشورها هر چقدر بیشتر در قدرت باقی بمانند عقل خود را بیشتر از دست می دهند

در این برنامه نیز مجری کمدین در کنار اوباما در خودروی ویژه رئیس ایالات متحده قرار گرفت و سپس باهم به کافی شاپ مخصوص کارکنان کاخ سفید رفتند و در کنار یکدیگر نشستند و گفتگو ادامه یافت.
 
اوباما در این برنامه گفت که بعضی وقت ها، وقتی اعصاب خود را از دست می دهد فحش می دهد. لباس های زیرش همه از یک نوع مارک و یک رنگ هستند، از خوردن چیپس لذت می برد و هر روز قبل از آغاز به کار، صورتش را اصلاح می کند.
 
او در پاسخ به سوالی درباره اینکه "به نظرش چه تعدادی از سران جهان عقل خود را به صورت کامل از دست داده اند؟" جواب داد:" نسبت بسیار بزرگی."
 
وی افزود: "هر چقدر آنها بیشتر در سمت خود باقی بمانند احتمال از دست دادن عقلشان بیشتر می شود." 

قرار است متن کامل این پرسش و پاسخ به زودی منتشر شود.

 

کلمات کلیدی خبر : عقل باراک اوباما آمریکا
-->