پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 31983812 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 51277543
کد خبر : 77729 تاریخ ثبت : 1394/10/2 12:09 نظرات تایید شده : 0

شهردار اسبق تهران هم نامزد مجلس شد

خلیج فارس: شهردار پیشین تهران با اشاره به سوابق اجرایی و تقنینی خود اظهار کرد: تجربیات لازم برای مجلس را دارم.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ایسنا؛ مرتضی الویری شهردار پیشین تهران پس از ثبت نام در انتخابات دهمین دوره مجس شورای اسلامی در فرمانداری تهران در جمع خبرنگاران در مورد تجربه خود در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: من هم شهردار بوده‌ام و هم در دوران نمایندگی در مجلس ریاست کمیسیون برنامه بودجه را بر عهده داشتم. همچنین در دوره‌ای نیز در اسپانیا سفیر بوده‌ام به همین دلیل است که تصور می‌کنم این تجربیات برای فعالیت‌های تقنینی می‌تواند مفید باشد.

وی با اشاره به هدف خود برای ثبت نام در مجلس دهم تاکید کرد: هدف من این است که بتوانم در فضای جدیدی که با تصویب برجام به وجود آمده با ایجاد رونق اقتصادی مشکلات کشور در زمینه بیکاری و رکود اقتصادی را برطرف کنیم.

الویری همچنین با تاکید بر این که قانون همه چیز است و در یک حکومت مردم سالار الفبای دموکراسی محسوب می‌شود خاطر نشان کرد:‌قانون مبنا و پایه‌ای در تصویب و اجرای قوانین خوب است.

این فعال سیاسی اصلاح طلب در پایان در پاسخ به پرسشی مبنی بر این که آیا در صورت عدم تایید صلاحیت از قانون تمکین می‌کنید گفت: تابع قانون هستیم و باید طبق قانون عمل کنیم.