پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/13 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1638999 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2631353
کد خبر : 77257 تاریخ ثبت : 1394/9/29 16:32 نظرات تایید شده : 3
امام‌جمعه موقت تهران در بوشهر:

نگرانی‌ ما برای مجلس خبرگان از مردم نیست، از آخوندهایمان است/ عده‎ای آنها را خریده‌اند تا وارد دو مجلس شوند

خلیج فارس: آیت‌الله کاظم صدیقی شب گذشته در کنگره بزرگداشت سرداران و شهدای چهار محل شهر بوشهر سخنرانی کرد.

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1394/03/28/13940328000049_PhotoA.jpgخلیج فارس: امام‌جمعه موقت تهران گفت: نگرانی‌ ما برای مجلس خبرگان از مردم نیست بلکه از حزب‌ها و گروه‌هایی است که امکانات، شرایط و هزینه‌ برای تبلیغات گسترده دارند و با انگلیس و لندن هماهنگ هستند.

به گزارش «خلیج فارس»؛ آیت‌الله کاظم صدیقی شب گذشته در کنگره بزرگداشت سرداران و شهدای چهار محل شهر بوشهر افزود: ولایتمداری، مسجدمحوری، مقابله با طاغوت‌های زمان در تاریخ ایران برای بوشهری‌ها افتخاری بزرگ است و بدین‌وسیله است که در این زمینه‌ها بر شهرهای دیگر تقدم دارند.

بخش هایی از سخنان وی به نقل از خبرگزاری فارس را در ادامه می خوانید:

  • امروز نگرانی‌های ما برای مجلس خبرگان رهبری از مردم نیست بلکه از حزب‌ها و گروه‌هایی است که امکانات، شرایط و هزینه‌ برای تبلیغات گسترده دارند و با انگلیس و لندن هماهنگ هستند، این‌ها عدد زیادی ندارند.
  • از آخوندهایمان نگرانی داریم و نگرانی زیادی هم داریم، آدم‌ها را می‌خرند، آخوندهایی را می‌شناسم که آنها را خریده‌اند تا برای آن‌ها تبلیغ کنند و در مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان وارد کنند.
  • آن‌هایی که سروصدای زیادی دارند و امکانات و ثروت زیاد دارند یک شهید هم ندادند، این‌ها تبلیغات را به‌طور ویژه در دست دارند و اگر عرصه را قبضه کنند هزینه را برای حفظ نظام بالا می‌برد.
  • جریان فتنه تمام‌قد به میدان آمده است، از این رو با حضور گسترده و با بصیرت مردم مراسم گرامیداشت 9دی باید باشکوه هر چه تمام‌تر برگزار شود.
  • دشمنان می‌خواهند ترفند نفوذ، جایگاه و نفوذ ولایت را کم و قطع کنند، باید قدر خود و این موقعیت نظام  را بدانیم.
  • وی با اشاره به اینکه برای رکود اقتصادی نتوانسته‌اند کاری بکنند، گفت: در مسئله انتخابات انتظار می‌رود که گره‌گشای مشکلات باشند.