پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/13 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1640238 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2632589
کد خبر : 75160 تاریخ ثبت : 1394/9/14 12:25 نظرات تایید شده : 0

نفتی ها در جم مجتمع فرهنگی می سازند

خلیج فارس: رئیس شورای اسلامی شهر جم گفت: نفتی ها مجموعه فرهنگی و هنری در جم احداث می کنند.

به گزارش «خلیج فارس»؛ اسدالله نیکخواه رئیس شورای اسلامی شهر جم در گفتگوی اختصاصی با آینه جم اظهار داشت: یکی از موضوعات که پیگیر آن هستیم احداث مجتمع فرهنگی و هنری در شهر جم است.

وی با بیان اینکه شهرداری جم برنامه ساخت مجتمع فرهنگی داشته است ادامه داد: با توجه به قول مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر که مجتمع فرهنگی و هنری در جم با اعتبارات نفت احداث می شود برنامه ای برای ساخت مجتمع توسط شهرداری وجود ندارد.

نیکخواه با اشاره به اهدا زمین توسط شهرداری جم برای مجتمع فرهنگی و هنری ادامه داد: در سفر آتی مدیر کل فرهنگ و ارشاد استان به جم پروژه نهایی می شود.

http://s6.picofile.com/file/8226233500/IMG_20151203_103514.jpg

خبرنگاران از جلسات شورا استقبال نکردند

رئیس شورای اسلامی شهر جم در زمینه دعوت از خبرنگاران برای جلسات شورای شهر بیان داشت: سه جلسه خبرنگاران دعوت شدند اما خبرنگاران استقبال نکردند با این حال تلاش می کنیم در جلسات شورا که مصوبه دارد خبرنگاران دعوت کنیم.

نیکخواه در زمینه افزایش تعاملات شورا با شهروندان نیز گفت: گروه های مجازی در شهر جم ایجاد شده است و شهروندان می توانند به راحتی نظرات و دیدگاه های ارزشمند خود به اعضای شورای اسلامی و شهردار منتقل کنند.

رسانه های جم پویاترین رسانه های شهرستان های استان هستند

وی انتخاب شورایارها را گام دیگر در راستای استفاده از ظرفیت های شهروندان عنوان کرد و بیان داشت: رسانه های شهرستان جم از پویاترین و فعال ترین رسانه ها بین شهرستان های استان است و از انتقادات سازنده استقبال می کنیم.

بضاعت استفاده از مشاور مستقل وجود ندارد

رئیس شورای اسلامی شهر جم در پاسخ به سوال خبرنگار آینه جم در زمینه استفاده از مشاور با تجربه برای مطالعه و برنامه ریزی در راستای توسعه هم جانبه شهر بیان داشت : شهرداری و شورای اسلامی شهر جم برای اکثر برنامه ها و پروژه ها با افراد صاحب نظر و مسئولان مربوط مشورت می کند اما در زمینه استفاده از مشاور مستقل، بضاعت لازم وجود ندارد نیاز به پول کلان است.

نیکخواه از کلنگ زنی بلوار پادگان چمران خبر داد و گفت: در تلاش هستیم با جذب اعتبارات استانی ادامه بلوار ولیعصر تا جاده کمربندی جم نیز اجرایی شود.

شهرداری 10تاکسی خرید می کنند

وی خاطرنشان کرد: در زمینه حمل و نقل نیز به جای سه مینی بوس، 10 تاکسی خریداری می شود این تاکسی ها با شرایط اقساطی به شهروندان متقاضی واگذار می شود تا در مسیرهای برنامه ریزی شده مشغول خدمت به شهروندان شوند.

شهرداری 200میلیون تومان به ساخت مصلا کمک می کند

نیکخواه بیان داشت: در زمینه فرهنگی با مصوبه شورای اسلامی، شهرداری 200 میلیون تومان به ساخت مصلای جم کمک می کند.

دبیر برگزاری همایش روز جم در بخش پایانی گفتگو در زمینه برگزاری هر چه باشکوه تر برنامه های روز جم گفت: تاکنون سه جلسه برگزار شده است؛ آغاز برنامه های هفته بزرگداشت روز جم، حضور مسئولان شهرستان و قرائت فاتحه در مرقد آیت الله فاضل جمی است، تقدیر از دکتر مجید اسدی و همچنین تقدیر از حاج مظفر مظفری نیز از برنامه هایی است که تاکنون نهایی شده است.

نیکخواه با بیان اینکه برای دعوت از سخنران همایش پایانی روز جم روی سه گزینه اتفاق نظر وجود دارد و در تلاش هستیم یکی از آنها را نهایی کنیم افزود: برگزاری جشنواره غذای محلی و لباس بومی و محلی برنامه جدید بزرگداشت روز جم است.کلمات کلیدی خبر : جم شورای شهر نفت