پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21808708 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20172808
کد خبر : 74184 تاریخ ثبت : 1394/9/7 09:25 نظرات تایید شده : 0

امام جمعه دیر: نماینده نباید به کانون های قدرت و ثروت وابسته باشد

خلیج فارس: امام جمعه بندر دیر گفت: اربعین نماد پیروزی حق بر باطل است که درس ایستادگی در برابر ظلم به ما می آموزد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ حجت الاسلام سید علی حسینی در خطبه های نماز جمعه این هفته دیر افزود: در پیاده روی اربعین حسینی میلیون ها انسان و عاشق اعلام می کنند که امام حسین(ع) پیروز شده است.

وی در رابطه با نقش اهل بیت(ع) بعد از حادثه عاشورا گفت: نقش اهل بیت(ع) در قیام و پیروزی امام حسین(ع) تعیین کننده بود و اگر این نقش آفرینی نبود امروز تبلیغات گسترده دشمن به ثمر می نشست و نهضت حسینی دستخوش تحریف می شد.

امام جمعه دیر اظهارداشت: با توجه به برنامه های شوم دشمن، بصیرت افزایی و روشنگری نیاز امروز جامعه است.

وی در خصوص قطعنامه حقوق بشر علیه ایران افزود: این قطعنامه نوعی مداخله در امور داخلی ایران است و افرادی که هنوز با حمایت تروریست ها دستشان آغشته به خون مردم مظلوم فلسطین است، دلسوز حقوق بشر شده اند.

حسینی ادامه داد: جای تاسف است که سران غربی از جنایت های رژیم نامشروع اسرائیل حمایت می کنند و ملت ایران با اعلام انزجار از این جنایت ها از ملت مظلوم فلسطین دفاع خواهد کرد.

وی با اشاره به 10 آذر سالروز روز شهادت مدرس و روز مجلس گفت: در انتخابات آینده مردم با توجه به جایگاه والای مجلس شورای اسلامی و با آگاهی و بصیرت فردی را که به ارزش های اسلامی وفادار باشد، اعتقاد به ولایت فقیه داشته و وابستگی به کانون های قدرت و ثروت نداشته باشد، انتخاب و روانه مجلس شورای اسلامی کنند.

امام جمعه دیربا اشاره به برگزاری اجلاس سران مجمع کشورهای صادرکننده گاز با حضور روسای 9 دولت در تهران گفت: اصل برگزاری این اجلاس که در کمال امنیت و آرامش برگزارشد، دستاورد بسیار بزرگی برای ایران بود و خط بطلانی برای ادعای انزوای ایران در جهان کشید و نوعی شکست آمریکا رادر برداشت.

وی ادامه داد: این اجلاس، جمهوری اسلامی را به مرکز دیپلماتیک منطقه تبدیل کرد و مهم ترین دستاورد دیگر این اجلاس دیدار برخی از سران با مقام معظم رهبری بود که نقشه راه برای هرکدام از این سران ارائه داد و بازتاب گسترده ای در جهان داشت.

منبع:ایرنا

 

کلمات کلیدی خبر : امام جمعه دیر
-->