پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/13 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1320527 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2313982
کد خبر : 73691 تاریخ ثبت : 1394/9/3 13:00 نظرات تایید شده : 0

فرماندار کنگان: موفقیت تیم هسته ای ناشی از ایستادگی و فرهنگ بسیجی بود

خلیج فارس: به مناسبت هفته بسیج جمعی از فرهنگیان بسیجی با حضور در محل  فرمانداری کنگان با فرماندار دیدار کردند.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از روابط عمومی این فرمانداری؛ عباس جمشیدی فرماندار کنگان در این نشست  صمیمی بر لزوم توسعه فرهنگ بسیجی جامعه توسط فرهنگیان بسیجی تاکید کرد و گفت: فرهنگیان بسیجی باید با همان ایمان و اعتقادی که در زمان دفاع مقدس بود، امروز نیز برای دفاع از ارزشهای نظام و خون شهدا، گام های محکمتری بردارند.

وی تصریح کرد: بسیج یک دایره گسترده است و امروز ما نیازمند فرهنگ بسیجی هستیم، نیاز امروز جامعه ما همدلی در همه عرصه هاست و دادن روح امیدواری به مردم و جامعه از تاکیدات مقام معظم رهبری می باشد.

فرماندار کنگان افزود: موفقیت های تیم هسته ای ناشی از پایمردی، استقامت، ایستادگی و فرهنگ بسیجی بود.

عباس جمشیدی اضافه نمود: فرهنگیان بسیجی باید با حفظ جایگاه خود در راستای حل مسایل و مشکلات فرهنگی جامعه تلاش کنند.

فرماندارکنگان با اشاره به اعتبارات اختصاص داده شده به حوزه بسیج گفت: امسال برای تجهیز  پایگاه های بسیج در شهرستان مبلغ دو میلیارد و یکصد و هفتاد میلیون ریال در کمیته اعتبارات شهرستان مصوب کرده ایم.

وی یادآور شد: فرهنگیان خادمانی صدیق و بی ادعا در جامعه امروز هستند که می توانند راهگشای بسیاری از مشکلات باشند و اگر تعهد و اعتقاد مبنای کار فرهنگیان بسیجی، مدیران و مسؤولان باشد، به طور حتم مسایل و مشکلات جامعه حل خواهد شد.

در ادامه این نشست صمیمی فرهنگیان بسیجی دیدگاههای خود را در خصوص مسائل مختلف بیان کردند.

 

 کلمات کلیدی خبر : عباس جمشیدی فرماندار کنگان