پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/13 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1675475 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2667811
کد خبر : 73467 تاریخ ثبت : 1394/9/2 08:17 نظرات تایید شده : 0

سهمیه آرد جم افزایش یافت

خلیج فارس: فرماندار جم گفت: مدیر کل غله استان با افزایش سهمیه آرد شهرستان جم موافقت کرد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ فتح‌الله نوروزی صبح امروز در نشست با مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان بوشهر، رئیس اداره صنعت و معدن و تجارت و رئیس اتاق اصناف جم اظهار داشت: رسیدگی به مشکلات و دغدغه‌های مردم در تمام عرصه‌ها باید در اولویت کاری مسئولان و متولیان امور قرار گیرد.

وی با تشریح مشکلات آرد نانوایی‌های شهرستان جم افزود: تلاش برای رفع این مشکل از دغدغه‌های نانوایی‌های شهرستان است.

فرماندار جم با اشاره به پاره‌ای گلایه‌ها در خصوص میزان و شیوه توزیع آرد نانوایی‌ها خاطر نشان کرد: افزایش سهمیه آرد شهرستان جم از مطالبات مردمی است.

نوروزی از موافقت مدیر کل شرکت غله با افزایش سهمیه آرد شهرستان خبر داد و گفت: با توجه به جمعیت رو به افزایش شهرستان، افزایش سهمیه آرد نانوایی‌های جم در دستور کار قرار گرفت.

وی با بیان اینکه برخی از نانوایی‌ها تخلفاتی در قیمت فروش نان داشته‌اند تاکید کرد: هیچ نانوایی حق ندارد خودسرانه اقدام به افزایش قیمت نان کند.

نوروزی افزود: از اتاق اصناف و اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان خواسته شد با هر نوع تخلف در این زمینه با جدیت برخورد کند تا مردم دچار مشکل نشوند.

فرماندار جم اظهار امیدواری کرد که با تمهیدات صورت گرفته شاهد خدمات دهی هر چه مطلوب‌تر از سوی نانوایی‌ها به مردم باشیم.

 کلمات کلیدی خبر : آرد فتح الله نوروزی جم