پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21794859 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20158988
کد خبر : 73385 تاریخ ثبت : 1394/9/1 20:49 نظرات تایید شده : 0

موافقت با درخواست علی دایی در بازگشت از بوشهر

خلیج فارس: مهدی تاج با درخواست علی دایی مبنی بر برگزاری تورنمنت هایی به نام شهدا و نام گذاری هفته هایی از لیگ برتر به نام شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس موافقت کرد.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از سایت فدراسیون؛ رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران همچنین در نامه جداگانه ای از علی دایی قدردانی کرد.

متن ابن نامه به شرح ذیل است: نامه دلسوزانه و خردمندانه جنابعالی که در آن با نگاهی متعهدانه ترویج فرهنگ غنی ایرانی و روح همدلی در جامعه فوتبال تاکید شده دریافت شد.

توصیه دلسوزانه جنابعالی به همه خانواده فوتبال مبنی بر دوری از حواشی و معرفی چهره زیبا و ارزشمند فرهنگی فوتبال از طریق رفتار اخلاقی و انسانی و اسلامی اعضای خانواده فوتبال به آحاد جامعه دلنشین و کارساز است.

توجه جوانمردانه شما به قهرمانان واقعی یعنی شهدای عزیز بویژه شهدای ورزشکار و شهدای فوتبالیست پیوند شرافتمندانه جامعه فوتبال را با خیل ایثارگران و راست قامتان جاوید یعنی شهیدان انقلاب اسلامی تبیین نمود.

بسیار مفتخریم چهره پرافتخاری همچون شما با نامه ارسالی وظیفه و مسئولیت همگان را به زنده نگهداشتن نام و یاد و اندیشه ها و اهداف شهیدان بزرگوار توصیه و تاکید نمودید.

سازمان لیگ فوتبال ایران در راستای ترویج فرهنگ ایمان و شهادت و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان انقلاب اسلامی و 8 سال دفاع مقدس با برنامه ریزی همه جانبه در هفته های مختلف از طریق برنامه های مختلف به این امر اهتمام ورزیده و در راستای بزرگداشت کنگره شهدای ورزشکار نیز با همکاری سازمان بسیج ورزشکاران و دیگر نهادها بخش کوچکی از رسالت جامعه فوتبال را به عمل درآورده است ودرهمین راستا سازمان لیگ جام شهدا را در آغاز بنا نهاد و امیدواریم همه ساله با همکاری عزیزان و بزرگانی چون شما و باشگاه ها و هیأت های فوتبال آن را تداوم بخشیم.

پیشنهاد ارزشمند شما مبنی بر نامگذاری هفته های مسابقات به نام شهدای فوتبالیست و یا برگزاری تورنمنت ها و یادواره در کمیته روابط عمومی و امور فرهنگی پیگیری و آمادگی داریم با همکاری هیات فوتبال استان های ذیربط و باشگاه های مربوطه اقدامات لازم دنبال شود.

خدای بزرگ یار شما و بازوی خیبر گشای امام علی (ع) مدد رسان شما باد.

در این زمینه

نامه سرگشاده علی دایی در بازگشت از بوشهر/ برای معرفی شهید نسترن چه کرده ایم؟

 

-->