پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/13 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1622506 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2614886
کد خبر : 72053 تاریخ ثبت : 1394/8/23 21:28 نظرات تایید شده : 0

پرواز بندرعباس - تهران در شیراز به زمین نشست

خلیج فارس: پرواز شماره ۲۵۶ هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (ایران ایر) از تهران به مقصد بندرعباس، در فرودگاه شیراز به زمین نشست.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل ازمهر؛ پرواز شماره ۲۵۶ هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (ایران ایر) که ساعت ۱۵:۵۰ امروز شنبه از تهران به مقصد بندرعباس پرواز کرد، در فرودگاه شیراز به زمین نشست.

این پرواز حدود ۲۰ دقیقه نیز در آسمان بندرعباس حضور داشت و یکی از مسافران پرواز به خبرنگار مهر اعلام کرد که خلبان پرواز دلیل عدم فرود در بندرعباس را مسدود بودن فرودگاه این شهر به دلیل شرایط اضطراری اعلام کرده است.

مسافران این پرواز در فرودگاه شیراز نیز اجازه خروج از هواپیما را پیدا نکردند و این پرواز پس از نزدیک به یک ساعت، شیراز را به مقصد بندرعباس ترک کرد.

علیرضا متین سرپرست اداره کل فرودگاه های هرمزگان در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص دلایل عدم فرود پرواز شماره ۲۵۶ در بندرعباس، عنوان کرد: دلیل این امر ممکن است فنی باشد و از مرکز کنترل در تهران به پرواز اعلام شود که در فرودگاه شهر دیگری فرود بیاید و این مسئله کاملا طبیعی است.

وی در خصوص اعلام خلبان هواپیما مبنی بر مسدود بودن فرودگاه بندرعباس، گفت: بنده نمی توانم در این خصوص اطلاعاتی در اختیار شما قرار دهم و می توانید دلایل آن را از مدیر روابط عمومی شرکت فرودگاه های کشور بپرسید.

سرپرست اداره کل فرودگاه های هرمزگان در حالی از بیان دلایل عدم فرود پرواز شماره ۲۵۶ در بندرعباس اجتناب کرد که به مسافران پرواز، مسدود بودن فرودگاه بندرعباس دلیل این امر اعلام شده است.