پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21504659 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 19869212
کد خبر : 69957 تاریخ ثبت : 1394/8/11 13:34 نظرات تایید شده : 0

کفاشیان، اسلامیان و اسدی برای ریاست فدراسیون فوتبال آماده می شوند؟

خلیج فارس: در فاصله 120 روز باقیمانده تا انتخابات فدراسیون فوتبال به نظر می رسد جبهه گیری لابی های قدرتمند برای حضور در این انتخابات مشخص می شود. شاید گزینه های زیادی به فکر حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال بیافتند اما به نظر می رسد که در نهایت یکی از 3 لابی قدرتمند موفق به پیروزی در انتخابات فدراسیون فوتبال شوند. لابی هایی که به نظرمی رسد ، گزینه هایشان ؛اسدی ، اسلامیان و کفاشیان باشند.

 

 

نام :وزارتخانه

نامزد : علی رضا اسدی

محل کسب رای : هیات های استانی

لابی اول لابی مورد حمایت وزارت ورزش است با نامزدی اسدی. دبیرکل فدراسیون فوتبال از عضویت اش در فدراسیون پزشکی ورزشی استعفا داده و اماده حضور در انتخابات می شود.وزیر ورزش پیش از این هم برای اصلاحات فوتبال فشار زیادی را به رییس فدراسیون فوتبال آورده بود. محمودگودرزی روش های کفاشیان را برای برخورد با مسائل نمی پسندید و ترجیح می داد که رییس فدراسیون فرد هماهنگ تری باشد.در روزهای اخیر هم اتفاقی نیفتاده که خبر از تغییر نظر وزیر بدهد. او با اسدی یا بدون اسدی ترجیح می دهد دوباره باعلی کفاشیان رو به رو نباشد. اما به نظر می رسد که اسدی جدی ترین گزینه باشد.وزارت ورزش برای کسب رای برای گزینه خود می تواند به هیات های استانی امیدوار باشد و رایی که می آورد.

نام : اصفهانی ها

نامزد : محمود اسلامیان

محل کسب رای : مهدی تاج و روابط اش با اعضای مجمع

هرچند بارها گفته شده که باند اصفهانی ها در فدراسیون فوتبال معنی ندارد اما کسی نمی تواند از رابطه بسیار خوب محمود اسلامیان و مهدی تاج و سایر اصفهانی ها در فدراسیون چشم پوشی کند. رابطه خوبی که به نظر می رسد در انتخابات پیش روی فدراسیون فوتبال اثرگذار باشد. مهدی تاج همیشه جز منتقدان علی کفاشیان بوده و حالا خیلی در ساختمان سازمان لیگ در شیخ بهایی احساس راحتی نمی کند و می خواهد با پستی در شان خودش به فدراسیون بازگردد.این تلاش محمود اسلامیان را به ریاست فدراسیون فوتبال نزدیک کرده است. اسلامیان ازافراد خوشنام فوتبال است و به تنهایی شاید آرایی داشته باشد اما با حمایت تاج می تواند ساده تر به هدف برسد. او تا امروز حضور در انتخابات را تکذیب نکرده و از صحبتهای اسدی می شود مطمئن شد که در انتخابات حاضر می شود. هرچند که اگر اسلامیان به انتخابات ورود نکند حتما مهدی تاج تلاش های متفاوتی را اغاز خواهدکرد.

 

نام : فدراسیون

نامزد علی کفاشیان

محل آرا : ارتباط خوب با اعضای مجمع

«کفاشیان یک باردیگر رییس می شود؟»تجربه مجامع دیگر می گوید که بله. رییس فدراسیون فوتبال ایران که در مشاجرات اخیر گوشه ای نشسته و ماجرا را پیگیری می کند شانس اول تکرار ریاست فدراسیون فوتبال اس.ت او به خوبی از مجمع ریاست در دوره های قبل رای گرفته و امروز هم به راحتی می تواندآن را تکرار کند. ویژگی اصلی کفاشیان تجربه اش در برگزاری مجامع فدراسیون های مختلف در دوره معاونت اش در سازمان تربیت بدنی است.

منبع:عصرایران

 

کلمات کلیدی خبر : کفاشیان فدراسیون فوتبال
-->