پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 22032241 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20396002
کد خبر : 64310 تاریخ ثبت : 1394/7/4 21:15 نظرات تایید شده : 1

بازسازی غدیر به‌مدت ۳ شب در پارک لیان بوشهر

خلیج فارس: فرمانده سپاه شهرستان بوشهر گفت: واقعه غدیر به‌مدت ۳ شب در پارک لیان بوشهر بازسازی می‌شود.

به گزارش «خلیج فارس»؛ عبدالرضا دشتی صبح شنبه در جمع خبرنگاران ضمن تسلیت به مناسبت درگذشت حجاج ایرانی در سرزمین وحی اظهار داشت: این حادثه نتیجه بی‌کفایتی و بی‌مسئولیتی آل سعود در مدیریت حج بود و این حادثه را به همه مسلمین تسلیت عرض می‌کنیم.

وی با گرامیداشت دهه امامت و ولایت، اظهار داشت: در این ایام باید در راستای تبیین پیام‌های غدیر تلاش ویژه‌ای داشته باشیم و با برگزاری برنامه‌های مناسب، ولایت امیرالمومنین علی(ع) را معرفی کنیم.

http://media.mehrnews.com/d/2015/09/21/3/1839665.jpg

فرمانده سپاه شهرستان بوشهر با تاکید بر لزوم تلاش برای آشنایی اقشار مختلف مردم با پیام نجات‌بخش غدیر، اضافه کرد: دشمنان برنامه‌های مختلفی را برای مقابله با انتقال پیام صحیح غدیر دارند که این دشمنی‌ها باعث روشن‌تر شدن و آشکارسازی حقانیت غدیر می‌شود.

وی همچنین بر لزوم تبیین خطبه‌ غدیر به صورت صحیح در جامعه تاکید کرد و افزود: پیروی از ولایت و دین‌داری باعث شده تا شاهد پایداری ملت ایران اسلامی در مقابل استکبار جهانی باشیم.

دشتی با اشاره به برنامه‌ریزی صورت گرفته برای برگزاری برنامه بازسازی واقعه تاریخی غدیرخم، بیان کرد: برنامه بازسازی غدیر با عنوان «از ولادت تا ولایت» به مدت سه شب در پارک لیان بوشهر برگزار می‌شود.

وی با اشاره به حضور ۲۰۰ بازیگر در برنامه‌ بازسازی واقعه غدیر در بوشهر، ادامه داد: این برنامه از هفتم مهرماه آغاز خواهد شد و برنامه‌های ولادت حضرت علی(ع)، عشیرت‌الاقربین، لیله‌المبیت، جنگ خندق و غدیر بازسازی می‌شود که مدت اجرای آن ۸۰ دقیقه است.

 

 

کلمات کلیدی خبر : بازسازی غدیر
-->