پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 5162816 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 10299426
کد خبر : 63209 تاریخ ثبت : 1394/6/29 07:35 نظرات تایید شده : 11
امام جمعه موقت تهران در خورموج:

نباید بخاطر توافق هسته‌ای شعار "مرگ بر آمریکا" کمرنگ شود/ برخی که معتقدند توافق هسته‌ای موجب جلوگیری از جنگ شده، بدانند جنگ ما را ساخت

خلیج فارس: امروز عربستانی‌ها جز بدبختی و خاک‌به‌سری چیزی ندارند و این ما هستیم که دارای جهش‌های مختلف علمی هستیم.

خلیج فارس: امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه آمریکا برای همیشه دشمن شماره یک ملت مسلمان و نظام مقدس اسلامی است، اظهار داشت: مردم و مسئولان باید در رابطه و دوستی با آمریکا بسیار مواظب و مراقب باشند.

به گزارش «خلیج فارس»؛ آیت الله کاظم صدیقی شنبه شب در همایش "هم افزایی فرهنگی و معنوی در مسجد جامع شهر خورموج" افزود: نباید موضوع توافق هسته ای موجب کم رنگ شدن شعار مرگ بر آمریکا شود و این شعار همچنان پرشور در جامعه برقرار باشد.

بخش هایی از سخنان امام جمعه موقت تهران در خورموج را به نقل از خبرگزاری فارس در ادامه می خوانید:

  • دشمن با نقشه‌های مختلفی می‌خواهد تا شما دست از انقلاب بردارید، اما اگر خداشناس و تربیت‌شده قرآن باشید با گرسنگی می‌سازید، اما زیر بار دشمن نمی‌روید.
  • اگر انتظار داشته باشیم که آمریکا بیاید و اقتصاد ما را درست کند این غفلت بزرگی است؛ باید در برابر دشمن مقاوم بود و صورت خود را با سیلی سرخ نگه داشت، به طوری که در مسئله تحریم‌ها نباید کوتاه بیاییم و همچنان باید «مرگ بر آمریکا» بگوییم.
  • برخی معتقدند این کار(توافق هسته‌ای) ما موجب جلوگیری از جنگ شده است که باید به آنها گفت مگر 8 سال جنگ نبود و این جنگ بود که ما را ساخت و جوانان ما را پیش امام حسین (ع) برد و خانواده‌های آن‌ها را سرافراز کرد.
  • امروز عربستانی‌ها جز بدبختی و خاک‌به‌سری چیزی ندارند و این ما هستیم که دارای جهش‌های مختلف علمی هستیم و به‌ جایی در تولید علم رسیده‌ایم که قدرت‌های بزرگ به وحشت افتاده‌اند.
  • خط ولایت خط خداست چون ملت ایران 8 سال زیر چتر ولایت حضور داشت و در جنگ جهانی تمام دنیا با ایران مستقیم جنگیدند امت ایستاد و پیروز شد برای اینکه زیر پرچم ولایت حضور داشتند. ولایت‌فقیه دارای قداست است.
  • یک کارشناس شوروی می‌گوید جنگ نرمی که غرب علیه شوروی به کار برد، دومین قدرتمند دنیا را متلاشی کرد و شوروی به چند کشور تجزیه شد، تمام ترفندها را آمریکا و غرب در فتنه 88 به‌ کار گرفتند، اما ایران با ولایت پیروز شد.
  • سفارت انگلیس در فتنه 88 بسیار فعال عمل می‌کرد و تمام امکانات را به‌کار گرفتند، اما رسوا شدند و آتش فتنه خاموش شد و پرچم ولایت برافراشته ماند.
  • انقلاب مصر به خاطر عدم داشتن ولایت باقی نماند و انقلاب الجزایر به‌ جایی نرسید، اما اعتماد به ولایت از آن ماست.
  • شهرستان دشتی در زمان دفاع مقدس به فضل الهی جزو ممتازها در کشور به‌ حساب می‌آمد و شهید مهدوی شما جزو شهدای ممتاز در کشور است و دارای علمای بزرگی همچون آیت‌الله بوشهری هستید.

 

-->