پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3708511 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 8849315
کد خبر : 62855 تاریخ ثبت : 1394/6/26 11:22 نظرات تایید شده : 0

منصوریان: به تیمم افتخار می‌کنم

خلیج فارس: سرمربی تیم فوتبال نفت تهران با وجود شکست برابر الأهلی امارات، از عملکرد شاگردانش رضایت دارد. او افتخار می‌کند که هدایت چنین تیمی را برعهده دارد. منصوریان تاکید کرد که اگر "مبعلی" به این دیدار می‌رسید، نفت می توانست به دور بعد صعود کند.

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت عربی کوره، نفت که در دیدار رفت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با یک گل در تهران برابر الأهلی تن به شکست داده بود، در دیدار برگشت هم با نتیجه دو بر یک بازی را واگذار کرد تا از دور رقابت‌ها کنار رود.

"علیرضا منصوریان"، سرمربی جوان نفت نشست خبری خود را این‌گونه آغاز کرد: یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان خود را در این دیدار در اختیار نداشتیم. اگر ایمان مبعلی را در این دیدار در اختیار داشتیم می توانستیم بازی بهتری را به نمایش بگذاریم. بازیکنان نفت توان بالایی در حرکت کردن از عمق دارند و مبعلی هم روی این حرکات تخصص دارد. او رهبر تیم ما است و شش هفت سالی هم در امارات بازی کرده است.

او ادمه داد: اگر مبعلی به این دیدار می‌رسید، می‌توانست کمک زیادی به ما کند اما متاسفانه نتوانستیم او را آماده چنین دیدار حساسی کنیم. در تمرین روی ضربات آزاد و کرنر کار کردیم. این دیدار فرصت خوبی برای بازیکنان جوان نفت بود اما از آن استفاده نکردیم. الأهلی در نیمه نخست بازی بهتری را به نمایش گذاشت اما ما در نیمه دوم بهتر ظاهر شدیم. بدشانس بودیم. می‌توانستیم سه گل به ثمر برسانیم. البته باید بگویم که ضربه پنالتی الأهلی هم 50-50 بود.

سرمربی نفت تهران با وجود باخت، به شاگردانش افتخار می‌کند. او گفت: من احساس افتخار می‌کنم که در تیمی مانند نفت مربیگری می‌کنم چرا که بازیکنانی در اختیار دارم که سن آنها بین 19 و20 و21 و24 سال است. از عملکرد تیمم راضی هستم و به تیم الأهلی هم تبریک می‌گویم. ما بازی را واگذار کردیم و آنها بهتر از ما ظاهر شدند. پیش از این هم گفتم که برنده این دیدار عنوان قهرمانی را به دست خواهد آورد.

منصوریان در پایان سخنان خود گفت: نهایت تلاش خود را به کار گرفتیم تا برابر الأهلی به پیروزی برسیم. از فرصت‌های به دست آمده در نیمه دوم استفاده نکردیم. شانس الأهلی برای پیروزی برابر الهلال بیشتر است. امیدوارم که این تیم الهلال را هم شکست دهد.

کلمات کلیدی خبر : منصوریان نفت تهران
-->