پویاسامانه

کد خبر : 61786 تاریخ ثبت : 1394/6/20 15:49 نظرات تایید شده : 0

شکست دلوارکشتی بوشهر در لرستان

خلیج فارس: دیدار تیم‌های بانوان نگین اشترانکوه ازنا و دلوار کشتی جنوب بوشهر با برتری ۱ بر صفر نگین اشترانکوه به پایان رسید.

به گزارش «خلیج فارس»؛ در دومین هفته از رقابت‌های لیگ برتر فوتبال بانوان کشور، تیم فوتبال بانوان ازنا که بانام نگین اشترانکوه ازنا از توابع استان لرستان در این دوره از رقابت‌ها حاضرشده است، ظهر امروز در خانه،  مصاف با دلوار کشتی بوشهر را تجربه کرد و به پیروزی یک‌بر صفر مقابل این تیم دست‌یافت.

http://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/13921024141420231913303.jpg

این دیدار در ورزشگاه تختی شهرستان ازنا برگزار شد که تیم نگین اشترانکوه ازنا در دقیقه 35 با تک‌گل، سید الهام حسینی به برتری رسید و با دفاع سرسختانه این نتیجه را تا پایان بازی حفظ کرد و با پیروزی برابر حریف بوشهری خود، سه امتیاز این بازی را از آن خود کرد، کمااینکه تیم نگین اشترانکوه تا پایان دونیمه، بدون هیچ تعویض بازیکنی به بازی خود ادامه داد.

نماینده لرستان در این رقابت‌ها، که بازی هفته اول خود را مقابل حریف ایلامی خود واگذار کرده بود با رفع نقایص فنی و نقاط ضعف خود بازی بسیار خوب و راضی‌کننده‌ای را در مقابل تیم دلوار کشتی جنوب بوشهر به نمایش گذاشت، نگین اشترانکوه مانند حریف خود، چند موقعیت ایستگاهی و تک‌به‌تک با دروازه‌بان را از دست داد ولی در نهایت بازی حرفه‌ای و باکیفیتی ارائه داد.

عملکرد نگین اشترانکوه ازنا در هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور، تحسین‌برانگیز بود، کمااینکه این تیم همچنان با مشکلات مالی دست‌وپنجه نرم می‌کند و تمرینات خود را بسیار دیرتر از سایر تیم‌ها آغاز کرد و زمانی وضعیت اسپانسر این تیم تعیین تکلیف شد که فرصت نقل و انتقالات در باشگاه‌ها به پایان رسیده بود.

منبع:تسنیم

 

-->